רשימת שכבת אבן האבוד (PvE ו-PvP)

הפק את המיטב מ-Lost Ark על ידי משחק בכיתה חזקה למטרה שלך, בין אם זה PvE או PvP. הנה הרשימה האולטימטיבית של ארון האבוד.

על ידיסמואל סטיוארט לפני 17 בפברואר 20226 ימים רשימת שכבות ארון האבוד

Lost Ark הוא MMO ARPG (משחק תפקידים מקוון מרובה משתתפים) מוכן לפנק אותך בעולם של ארקסיה.

למשחק הזה יש מגוון מחלקות ומכובדות התמחויות, אשר נקראות גם תת מחלקות. הנה סקירה מהירה.

מעמד לוֹחֶם אמן לחימה תוֹתְחָן קוסם מִתנַקֵשׁ
תת כיתה ברסרקרחָלוּץאקדוחןמְשׁוֹרֵרצייד צללים
פלדיןסוהרארטילריסטמְכַשֵׁפָהדת'בלייד
אקדחמגרדDeadeye
סולפיסטצַלָף

בחירת כיתה להתחלה יכולה להיות קצת מרתיעה בכל זאת. יש הרבה מה לבחור, ולכל שיעור יש את ההטבות והחסרונות שלו.

רשימת שכבות זו תעזור לך לבחור את המעמד ואת המשנה הטובים ביותר עבור סוג המשחק שלך. הרשימה מחולקת ל-PvP (שחקן מול שחקן) ו-PvE (שחקן מול סביבה) כדי לעזור לך עוד יותר ליצור את הדמות הטובה ביותר עבור התוכן שבו תרצה להתמקד.

בלי שום קושי, בואו נקפוץ היישר לרשימות השכבות!

תוכן ענייניםהופעה

Lost Ark PvE Tier List

אלה מדורגים לפי היכולת שלהם להפוך את תוכן ה-PvE לקל יותר עבור הנגן. זה יכול פשוט לקרות על ידי כמה מחלקות מוכרעות עם הנזק שלהן, טנקים אותו, או שהם עוזרים במסגרת קבוצתית על ידי ריפוי או ליטוף של בעלי הברית.

S-tier

Lost Ark PvE Tier List S Tier

השיעורים המוגזמים ביותר במשחק עבור תוכן PvE.

תת כיתהתיאור
פלדיןהפלאדינים מעולים גם בגרימת נזק וגם בתמיכה בבעלי בריתם. הם יכולים להשתמש בחרב ביד אחת כדי להסב כמויות גדולות של נזק או להפעיל את הספר שלהם כדי לרפא ולחדד את בעלי הברית. תת-מחלקה מושלמת לבחירה מכיוון שהיא מכסה שניים מההיבטים החשובים ביותר של תוכן PvE.
מְשׁוֹרֵרלצד פלדינס, בארדס מתמקדים גם בתמיכה בבעלי הברית עם כישורי ההגנה שלהם. הפייטנים עדיין מצליחים להתמודד עם כמויות גבוהות של נזק עקב קנה המידה שלו עם כמות האינטליגנציה שיש להם. שיעור מומלץ מאוד לשחק כי תמיד נדרשים מרפאים.
אקדחתותחנים הם הטובים ביותר בלנקות כמויות גבוהות של נזק ולעזור לבעלי בריתם לשרוד על ידי שימוש באגרו שלהם. הם יכולים לחסום כמויות גבוהות של נזק ועדיין להסב כמות מוצקה של נזק. זהו שיעור הטנק שלך עם מאגר הבריאות והשריון הגבוהים ביותר במשחק. אם אתה בעד סגנון משחק מסוג זה, אל תחפש רחוק יותר.

A-tier

Lost Ark PvE Tier List A Tier

אלה יכולים להשתוות ל-S-Tier כאשר משחקים בצורה נכונה.

תת כיתהתיאור
צַלָףשוטרים משתמשים בקשתות כדי להתמודד עם נזקים מרחוק. יש להם גם חיית מחמד שיכולה לשמש כדי לגרום נזק רב יותר במאבק. ליורים יש הרבה נזק, ועבורם, זה חיוני להתרחק מהאויבים.

אם המצב צריך את זה, יש להם כמה כישורים להתמודד עם אויבים כשהם תקועים בטווח הביניים. הם נהדרים עבור שחקנים חדשים ועבור אלה שיכולים לנהל רוטציות טובות ולשמור על מרחק.
קוסמת (מזמנת)מכשפה עוסקת בכמויות אדירות של DPS. הם מאוד ניידים ולא צריכים הרבה ניהול מיקרו במונחים של תנועה הגנתית.

כדי לעזור יותר לשחקנים בניידות, לקוסמת יש יכולת מצמוץ. תת המעמד הזה יכול להיות קצת מרתיע את השחקנים החדשים, אבל מספרי הנזק ולא להיות תותח זכוכית תמיד שווה את זה.
סוהרמהיר מאוד ומאוד נייד, Wardancer מכה חזק אבל יכול גם לקבל מכה קשה יותר. זו הסיבה מדוע Wardancer נשאר ב-A-Tier. לכיתה הזו יש כל כך הרבה מה להציע, אבל הבעיה היא שעקומת הלמידה גבוהה. Wardancer הוא יוצא דופן כאשר משתמשים בו על ידי שחקן מנוסה.
ארטילריסטבניגוד ל-Wordancer שהוזכר קודם לכן, ארטילריסט הוא מחלקה אטית מאוד שמפצה ביכולת לקחת הרבה נזק.

מכיוון שלכל השיעורים יש את ההתמחויות שלהם, גם לשיעור הזה יש את זה. זה המקלע שלהם שיכול להפוך לכלי נשק אחרים ולשנות עוד יותר את האופן שבו אתה משחק במעמד הזה. עבור השחקנים שאוהבים משחק איטי אך משמעותי, זו בחירה מצוינת.

B-tier

Lost Ark PvE Tier List B Tier

תת-מחלקות מעל הממוצע לבחירה. אלה יכולים להיות טובים, יש להם כמה חסרונות, אבל הם עדיין לא בחירה רעה.

תת כיתהתיאור
חָלוּץאם אתה רוצה להיות נייד תוך כדי חלוקת נזקים רבים, Striker הוא תת מחלקה מושלמת עבורך. Striker משתמש בכפפות אלמנטליות כדי להסב כמויות גדולות של נזק בצורה מהירה.

לכישורי החלוץ יש צינון נמוך. זה מקל על השחקן להיכנס ולצאת תוך שהוא מעביר חלקים עצומים של נזק. לכן זו בחירה מצוינת לאנשים שמעדיפים משחק צעקני עם הרבה אוויר לנשימה בגלל הניידות.
מגרדScrapper אינו נייד כמו Striker שהוזכר קודם לכן. הכוח שלהם נובע מכמויות הנזק הגדולות שלהם וממד הצ'י הייחודי. ה-Scrappers משמשים בצורה הטובה ביותר לפשיטות שבהן היכולות שלהם זוהרות. הם יכולים להפיל את הבוסים ולפתוח אותם עבור נזק חינם. Scrapper הוא שיעור נהדר מלכתחילה מכיוון שהם לא כל כך קשים ללמידה.
צייד צלליםShadowhunter הוא אפשרות מצוינת עבור שחקנים שרוצים גיוון במשחק שלהם. הם יכולים להשתנות לצורת שד אשר פותחת הרבה מיומנויות חדשות ומגבירה את הנזק הגדול ממילא שלהם. הם גם מביאים את המשחק הנוצץ תוך שהם מסוגלים להתרחק עם התקפות הטווח שלהם.
ברסרקרמתלהבים הם כולם על מספרי הנזק העצומים. הם דמות ה-DPS הטיפוסית שלך בתגרה. זה נובע ממדי Rage/Fury שלהם שפותחים הרבה בוסטים כשהם מתמלאים.

כשאנחנו אומרים כמויות עצומות של נזק, אנחנו מתכוונים גם לנזק AoE. גם ברסרקרים מצטיינים בזה. אם אתה שחקן שאוהב להסב כמויות גבוהות של נזק ועדיין להיות במרחק בטוח, זה בשבילך.
אקדוחןאקדוחנים הם תותחי הזכוכית האופייניים שלך. הם יכולים להיות קצת מסובכים לשחק בגלל מכונאי חילופי הנשק, אבל ברגע שנלמד, זה הופך לכלי נהדר לשימוש בקרבות. לכל תת מחלקה יש את ההתמחויות שלה.

אלה משתמשים בצלף וקטלניים איתו מרחוק. מכיוון שהם רצופים, אתה צריך להסב כמויות גדולות של נזק תוך שמירה על המרחק מהאויב בכל מחיר. עד כמה אתה מצליח עם השיעור הזה תלוי עד כמה אתה יכול לכוון ולשמור על עצמך בחיים.

שכבת C

Lost Ark PvE Tier List C Tier

לא קורה הרבה מבחינת נזק או תמיכה טובה לכל הקבוצה. תת-מחלקות די ממוצעות.

תת כיתהתיאור
דת'בליידשיעור מאוד תכליתי שיכול להסב נזק רב כאשר הוא מתמקד בו. Deathblade הוא מחלקה די ייחודית עם Death Orbs שלה שיכולים לשמש לטיפול בכמויות אדירות של נזק או להבריק את עצמם. כל זה נשמע נהדר, אבל Deathblade הוא כל כך מרושל שזה כמעט לא שווה את זה עבור סוג זה של תוכן. פשוט עדיף לך לשחק בשיעור אחר או להיענות לאתגר.
סולפיסטSoulfist הוא שיעור נהדר לשחקנים שנהנים משיעורים מגוונים. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם מתמקדים בכל דבר בלי להתמחות בדבר אחד. זה יכול להיות קשה ללמוד, ואפילו ספק אם זה שווה את זה.
Deadeyeאקדוחנים בלי הדברים המגניבים. Deadeye היא כיתה שמעדיפה להישאר בטווח תגרה בגלל השימוש שלה ברובי ציד. הם יכולים להיות קשים לניהול בגלל זה, אז עקומת הלמידה הזו מורידה אותם מעט במונחים של שכבות. אקדוחנים הם פשוט אפשרות הרבה יותר טובה לבחור בלי הקשיים שיש ל-Deadeye.


Lost Ark PvP Tier List

אלה מדורגים לפי מידת ההצלחה שלהם בתוכן שחקן מול שחקן (PvP). כדי לעשות טוב ב-PvP, הכיתה צריכה להיות בעלת נזק יוצא דופן, להיות מספיק טנקית או שתהיה לה את היכולת לשמור על השחקנים האחרים בחיים.

בשל האופי של PvP, אף מחלקה לא רעה. יש רק יתרונות קלים שיכולים לשנות את תפנית הקרב.

S-tier

Lost Ark PvP Tier List S Tier

השיעורים הטובים ביותר במשחק עבור תוכן PvP. אלה ישיגו לך את כל מה שאתה צריך כדי לשלוט בשחקנים אחרים.

תת כיתהתיאור
דת'בליידDeathblade הוא מחלקה מטומטמת, אבל להזכיר שזה מחלקת ה-DPS הטובה ביותר במשחק יסקרן הרבה אנשים. כן, המחלקה הזו מצליחה בקלות להוציא נזק לכל מחלקה אחרת במשחק. אם אתה מיועד לאויבים בירי אחד, זה נהדר בשבילך.
פלדיןהפלאדינים הם פסגת תוכן PvP. המרפא והנזק פשוט טוב מכדי לא לבחור. הם יכולים להסב כמויות גדולות של נזק ולרפא או לשפץ את בעלי הברית כשהם צריכים את זה. שיעור כללי נהדר לשחק בכל מצב.
מְשׁוֹרֵרשיעור תומך טוב מאוד עם הרבה כישורי הגנה. הפייטנים גורמים נזק רב ושומרים על שיעורי ה-DPS שלהם בחיים. כמעט כל מה שאתה צריך. כמו Paladin, בארד נשאר ב-S-Tier עבור שני סוגי התוכן. הם פשוט טובים מכדי שלא יהיו במסיבה.
ברסרקראין הרבה במונחים של משחק מהנה, אבל למי שרוצה להשמיד את האויבים בקלות, המעמד הזה נהדר. נזקי AoE עצומים בשילוב עם נזק עצום תמיד יתפסו את היריבים שלך לא מוגנים. הם יכולים להיות צפויים במקצת, אבל כל עוד אתה שומר על DPS גבוה, שום דבר אחר לא משנה.

A-tier

Lost Ark PvP Tier List A Tier

שיעורים שיכולים לשלב S-Tier עם מספיק תרגול. הם חסרים בהיבטים מסוימים שיכולים להקשות על הניהול קצת יותר מאשר בשכבה הגבוהה יותר, אבל הם טובים באותה מידה.

תת כיתהתיאור
קוסמת (מזמנת)נזק כללי גדול יחד עם ניידות רבה. כיתת קוסמים זו יכולה לחסל אויבים ועדיין להיות במקום בטוח בקלות. קוסמת היא בחירה מצוינת עבור אלה שיכולים לנהל את מד החבטות שלהם. ברגע שאתה שולט במכונאי הזה, אתה צפוי לנסיעה נהדרת.
אקדוחןכמו קוסמת, אקדוחנים יכולים לתמרן את הקרב בקלות רבה. לשני המחלקות יש שריונות-על שבעצם הופכים את זה כך שלא ניתן להפיל אותך. יכולת זו מצוינת לשמור אותך בתנועה בכל עת. חוץ מזה, Gunslinger יכול להיות קצת קשה לשימוש בגלל הטעינה הרב-תכליתית שלו. הבעיה היחידה שתהיה לך כשאתה משחק בהם (ליד עקומת הלמידה) היא הרמקולים שלהם.
אקדחשיעור נהדר לעזור בטיפול בשיעורי המזיקים האלה שפוצצו את ה-DPS הראשי שלך. הם יכולים לקלף ביעילות את כל הקו האחורי של הצוות עם שריון העל והדלפקים שלהם. הבעיה היחידה שאתה עלול להיתקל בה היא מהירות התנועה שלהם. שיעור זה מותאם בקלות על ידי שיעורי טווח אם לא מטפלים בהם מהר.
DeadeyeDeadeye ראה עלייה גדולה במונחים של שכבות בעת שינוי סוג התוכן שאליו הם משמשים. מחלקה זו שולטת הן בטווח הארוך והן בטווח התגרות בשל השימוש בנשקים שונים וברובה הציד המיוחד שלהם. ניידות מצוינת ושריוני על הם מה שאתה מסתכל עליו בעיקר בשילוב עם הרבה נזק.

B-tier

Lost Ark PvP Tier List B Tier

שיעורים מוצקים לבחירה עבור סוג זה של תוכן. אלה לא יביאו כל כך הרבה לקרב אבל יכולים להיות נהדרים אם נבחר על ידי שחקן מנוסה.

תת כיתהתיאור
ארטילריסטהיכן שהארטילריסט חסר ניידות, הם זוהרים בהתמודדות עם הרבה נזקים תוך כדי חוסר תנועה. מעמד זה יכול להפוך את הנשק שלהם בהתאם למצב, מה שיכול להוביל למגוון רב. הבעיה היחידה שלהם היא ניידות בשילוב עם העובדה שהם קלים לקריאה וניתן לעקוף אותם בקלות.
צַלָףSharpshooter הוא סוג מעצבן של שיעור. התפקיד שלך הוא להחליף בין גרימת נזק רב לכניסה להתגנבות כדי לבלבל את האויב. יש להם ניידות מוצקה בשילוב עם הרבה טווח. זה יכול להיות קטלני לפעמים, אבל ברגע שהם נתפסים, שארפסוורים יכולים לצאת בחיים רק לעתים רחוקות.
סולפיסטכפי שהוזכר ברשימת ה-PvE Tier, Soulfist עושה הכל תוך כדי שולט בכלום. אלה יכולים להיות טובים עבור אנשים שאוהבים להישאר בלתי צפויים. ל-Solfist יש הרבה נזק, חובבים ויכולת לזרוק השבתות על אויבים.

שכבת C

Lost Ark PvP Tier List C Tier

בחירות לא כל כך מעולות שאולי צריך יותר מניסיון כדי להיות בזוג עם כיתות אחרות. הם מצבים גרידא.

תת כיתהתיאור
מגרדלגרוטאות יש הרבה נזק, וחלק גדול ממנו מגיע כ-AoE. זה נהדר מכיוון שאתה לא צריך להתמקד בכאוס שלפניך ופשוט לחלק מנות עצומות של נזק שיפגע באויבים מרובים. הרבה השבתות הן מה שמגיעים איתם גם Scrappers. זה יכול להיות נהדר כדי להחזיק את סוחרי הנזק מאחור (אם אתה מסוגל להגיע אליהם בזמן).
חָלוּץגרסה ניידת יותר של Scrapper, Striker מביאה התקררות נמוכה ופרץ מסיבי. הם מתמקדים במצבים פנימה והחוצה שבהם אתה בעיקר מקווה להסב כמה שיותר נזק ולצאת מהר ככל האפשר. אם שחקנים לא יכולים לעקוב אחר סגנון המשחק הזה, הם עלולים לראות כמה בעיות עם כמה סטרייקים רטובים.

שכבת D

Lost Ark PvP Tier List D Tier

בחירות למי שרק רוצה לאתגר את עצמו. לא קורה להם הרבה, אבל בגלל האופי של תוכן PvP, כל שיעור יכול להצליח במצבים מסוימים.

תת כיתהתיאור
סוהרWardancers הם הבחירה שלך כדי להעסיק ולהשבית אויבים. הם מצטיינים בסוג הקרב הזה שבו אתה רוצה למשוך את כל האגרו לעצמך ולהסב כמה שיותר נזק בו זמנית. גם סוהרים יכולים להיחשב כתומכים בגלל זה. עקומת הלמידה הקשה מורידה אותם ברשימת השכבות משיעורים אחרים המתמקדים בסוג דומה של לחימה.
צייד צלליםציידי הצללים הם כיתת המתנקשים הידידותית למתחילים. הם טובים כדי להכניס אותך ליסודות הלחימה עם הרבה נזקים מטווחים והשבתות.

ציידי הצללים הם ניידים למדי, מה שגם עוזר להישרדות. החיסרון של זה הוא שאין להם שריונות-על ויכולים להיות קלים להורדה.

אולי תאהב גם את אלה