כיצד להשתמש בבקר PS4 במחשב

אם אתה רוצה להשתמש בבקר PS4 במחשב האישי שלך, עיין במדריך הפשוט הזה והתחל להשתמש בבקר שלך למשחקים האהובים עליך במחשב היום.

על ידירוז מאטיס 8 בינואר 2022 כיצד להשתמש בבקר Ps4 במחשב

עבור חלק מהמשחקים, פשוט אין דבר טוב יותר מאשר להרגיש בקר משחקים בידיים שלך. שחקנים רבים שם בחוץ מעדיפים להשתמש בבקר PS4 עם המחשב שלהם כתוצאה מכך. הבקרים אינם בהכרח טובים יותר ממקלדת ועכבר, אבל הם מציעים סגנון משחק שונה שהרבה שחקנים מוצאים שהוא נגיש יותר.

עם זאת, בעוד שבקרי XBOX One הם למעשה Plug-and-Play עבור מחשבי Windows PC, בקרי DualShock 4 אינם כאלה. במדריך זה, נדריך אותך במספר דרכים לחיבור בקר ה-PS4 שלך למחשב האישי שלך.

כיצד להשתמש בבקר Ps4 במחשב

תוכן ענייניםהופעה

מתחבר ל-Steam

מאז 2016, קִיטוֹר תומך באופן מקורי בבקר DualShock 4 (וכל תצורות שלו). עם התמיכה של Steam, אתה יכול להשתמש בבקר הן בפלטפורמת Steam עצמה והן בכל המשחקים הכלולים בספריית Steam שלך.

אנא זכור שהתקנת Steam עדיין לא תאפשר לך להשתמש בבקר DualShock 4 שלך עם כל משחק מחוץ לספריית Steam. לשם כך, עבור למטה לסעיף הבא למטה.

כדי לחבר את בקר ה-DualShock 4 למחשב שלך באמצעות Steam, כל מה שאתה צריך הם הדברים הבאים:

  • מחשב שיכול להריץ Steam
  • בקר DualShock 4
  • כבל טעינה מסוג Micro USB או קישוריות בלוטות'

לפני שתחבר את הבקר שלך בפעם הראשונה, עלינו להפעיל את תמיכת DualShock 4 תחת התפריטים של Steam. אתה יכול להפעיל תמיכה בבקר גנרי ותמיכה בבקר XBOX One גם מכאן.

התחל בפתיחת Steam. לאחר מכן, פתח את קִיטוֹר תפריט בצד ימין למעלה של המסך.

השתמש בבקר Ps4 במחשב

משם, פתח הגדרות .

כיצד להשתמש בבקר Ps4 במחשב Steam

זז למטה אל בקר מתחת לתפריט הצד ולאחר מכן לחץ על הגדרות בקר כלליות לַחְצָן.

השתמש בבקר Ps4 בהגדרות של בקר המחשב

ברגע שזה נעשה, חיבור הבקר למחשב שלך צריך להתבצע באופן מיידי. אם Steam לא מזהה אותו מיד, נסה להפעיל מחדש את Steam. זה אמור לפתור את הבעיה.

חיבור עם DS4Windows

אם אינך מתכוון להשתמש בבקר DualShock 4 שלך ב-Steam, תצטרך לנקוט בכמה צעדים נוספים. אמנם Windows אינו תומך במקור בבקר DualShock 4, אך כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתקין תוכנית בשם DS4Windows לגרום לזה לעבוד.

כדי להתחיל, נווט אל ds4windows.com ולחץ על הורד עכשיו לַחְצָן.

השתמש בבקר Ps4 במחשב Ds4windows

הכפתור יעביר אותך לדף GitHub. הורד DS4Windows.zip מהגרסה האחרונה של הגרסה.

השתמש בבקר Ps4 במחשב Github

לאחר שהורדת את קובץ ה-zip, חלץ את הקבצים שבתוכו. משם, פתח את האפליקציה DS4Windows . בחר היכן תרצה להתקין את התוכנית - היא מאפשרת לך לבחור להתקין אותה ב-Appdata או בתיקיית תוכנית.

השתמש בבקר Ps4 במחשב Ds4windows Zip File

כאשר התוכנית מותקנת, יופיע מסך הדרכה קטן. התקן את מנהלי ההתקן הדרושים ופעל לפי ההנחיות בתוך האפליקציה.

השתמש בבקר Ps4 במחשב התקן Ds4windows

לאחר שהתקנת את התוכניות ומנהלי ההתקן הנדרשים, תישאר עם חלון זה. אתה יכול לשלוט בתוכנית, אילו בקרים מחוברים והגדרות אחרות מתווכה.

השתמש בבקר Ps4 במחשב Dualshock

בעיקרו של דבר, הדרך שבה DS4Windows עובד היא שהוא מרמה את המחשב שלך לחשוב שבקר ה-DualShock שלך הוא למעשה בקר XBOX . התוכנית מגיעה עם אפשרויות מיפוי שהוגדרו כבר, אבל אתה יכול להתאים אותן גם אם תרצה. אתה יכול לעשות זאת תחת פרופילים .

כיצד להשתמש בבקר Ps4 בבקר Xbox PC

אתה יכול לעשות הרבה יותר התאמה אישית עם תוכנית DS4Windows, כמו כן, כגון:

  • מתן שמות לפרופילי בקר שונים
  • פקודות מאקרו מותאמות אישית
  • התאמות אור של הבקר
  • כוונון רמת רעם
  • אזהרות סוללה חלשה

המטרה היחידה של ה DS4Updater התוכנית, שמגיעה יחד עם DS4Windows, אמורה, כצפוי, לשמור על תוכנית DS4Windows שלך מעודכנת. כדי לעדכן את האפליקציה שלך, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להפעיל את DS4Updater, אך אינך צריך להשתמש בו מיד.

שיטת חיבור קווי

אם אתה מחפש להתאים את הבקר למחשב שלך באמצעות כבל, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחבר אותו. המחשב שלך צריך לזהות אותו מיד, בתנאי שאתה משתמש ב-Steam או שמותקן DS4Windows.

שיטת חיבור בלוטות'

אם ברצונך לחבר את בקר DualShock למחשב האישי שלך באמצעות בלוטות , יש עוד כמה צעדים שתצטרך לנקוט תחילה.

כדי להתחיל, ודא שלמחשב שלך יש יכולות Bluetooth. כמה מחשבים שולחניים מגיעים כעת עם פונקציונליות Bluetooth מולדת, אבל לא כולם. רוב המחשבים הניידים מגיעים עם טכנולוגיית בלוטות' משולבת.

אם המחשב שלך לא מגיע עם טכנולוגיית Bluetooth באופן מקורי, תצטרך לקנות דונגל USB המאפשר לו להתחבר לבקר DualShock. סוני מייצרת דונגל משלה זה מקל מאוד על התהליך הזה אם אתה מוכן לשלם קצת יותר, אבל כל דונגל בלוטות' יעבוד.

כיצד להשתמש בבקר Ps4 במחשב Bluetooth

לאחר שרכשת דונגל Bluetooth, תחילה הגדר אותו עם המחשב שלך וודא שהוא פונקציונלי. תלוי מה אתה קונה, הדונגל שלך עשוי להיות Plug-and-Play, הוא יכול להגיע עם מדיית התקנה, או שהוא עשוי לדרוש הורדות מנהלי התקנים. אם למחשב שלך יש תמיכה מקורית ב-Bluetooth, פשוט הפעל אותו.

כיצד להשתמש בבקר Ps4 במחשב אלחוטי

לאחר מכן, הפוך את שלך בקר DualShock 4 ניתן לגלות על ידי לחיצה ממושכת על כפתור נ.ב וה כפתור שיתוף בו זמנית למשך שלוש שניות. ברגע שפס האור בחלק העליון של בקר ה-DualShock שלך מהבהב, זה אומר שהבקר שלך ניתן לגילוי על ידי מכשירים אחרים.

השתמש בבקר Ps4 במחשב Dualshock 4 בבקר

לאחר מכן, פתח Bluetooth והתקנים אחרים על ידי חיפוש אותו תחת הַתחָלָה תַפרִיט. הקפד לבחור שלט אלחוטי . אם תתבקש להזין קוד התאמה, השתמש 0000 . עם זה, הבקר שלך אמור להיות מוכן לעבודה, ואתה אמור להיות מסוגל לבחור אותו ב-Steam או DS4Windows.

כיצד להשתמש בבקר Ps4 בבקר אלחוטי במחשב

אם אינך מוצא את הבקר באף אחת מהתוכניות, נסה להפעיל מחדש את היישום. זה אמור לפתור את הבעיה.

שיקולים אחרים

יש כמה דברים נוספים שכדאי לזכור בעת הגדרת בקר ה-PS4 במחשב האישי שלך. ראשית, שקעי האוזניות פועלים בקרי DualShock 4 אינם נתמכים במחשב. ככזה, אם אתה מחפש להשתמש באוזניות או באוזניות, תצטרך לחבר אותה ישירות למחשב האישי שלך.

שנית, שים לב לכך שגם Steam וגם DS4Windows לא מאפשרות אזהרת סוללה חלשה עבור המחשב שלך כברירת מחדל.

בעוד שאתה יכול להגדיר את הבקר שלך להבהב כשהסוללה חלשה ב-DS4Windows, Steam לא תזהיר אותך, וגם הבקר לא. שימוש בחיבור קווי לבקר שלך מספק קצת יתרון כאן.

אולי תאהב גם את אלה