האם כסאות DXRacer שווים את זה?

הרבה אנשים שואלים לעתים קרובות אם כיסאות DXRacer שווים בכלל את תג המחיר. בואו לגלות במאמר זה!

על ידיסמואל סטיוארט 8 בינואר 2022 האם כסאות DXRacer שווים את זה

כסאות גיימינג איכותיים אינם זולים. ככזה, אם אתה מוכן להשקיע המון כסף, זה רעיון טוב לחקור את החברות שאתה קונה מהן. היום, נסתכל על אחד השחקנים הגדולים בענף זה, DXRacer.

במדריך זה, נסקור מקרוב את החברה עצמה, סוגי המוצרים שהיא מוכרת, תמיכת הלקוחות שלה ועד כמה הכיסאות שלהם מחזיקים מעמד בהשוואה ליריביהם. זה אמור לתת לך מושג טוב אם תרצה לקנות את כיסא המשחקים הבא שלך מ-DXRacer או לא. עם זה נאמר, בואו נתחיל.

תוכן ענייניםהופעה

מי הם DXRacer?

DXRacer היא יצרנית שבסיסה בוויטמור לייק, מישיגן. אמנם זהו המיקום של אולם התצוגה הראשי שלהם, אבל יש עוד אחד באונטריו, קנדה. חברה זו מוכרת בעיקר כסאות גיימינג, אך בשנים האחרונות, הליין-אפ שלהם התרחב וכולל שולחנות עבודה, כסאות משרדיים בעלי גב גבוה ואביזרי כיסאות.

נכון לעכשיו, החברה מציעה משלוח חינם לכל כתובת בתוך ארצות הברית הרצויה (לא אלסקה או הוואי). למרות שהיא לא שולחת ישירות את הכיסאות שלה לחו'ל, היא מספקת רשימה של משווקים בינלאומיים מהימנים ללקוחות במדינות אחרות. למרבה הצער, למרות שיש מבחר טוב ברוב האזורים, יש רק משווק אחד או שניים באזורים כמו אפריקה ודרום אמריקה.

למי מכוונים הכיסאות של DXRacer?

עיקר המלאי של DXRacer מיועד למבוגרים, במיוחד גיימרים או בעלי מקצועות הדורשים תקופות ממושכות של ישיבה. כל הכיסאות של חברה זו מתהדרים בעיצוב ארגונומי, שנועד לפזר מחדש את משקל המשתמש באופן שווה ולהפחית את הסיכון למתוח שרירים במהלך עבודה אינטנסיבית או מפגשי משחקים.

למרות שכיסאות DXRacer זמינים במגוון רחב של צבעים, ישנם גם כמה כיסאות בסגנון מקצועי יותר, הזמינים רק בגוונים שקטים יותר. זה מבטיח שהכיסא החדש שלך, למרות שהוא נוח, יישאר מתאים לשימוש במקום העבודה.

איך נראים מוצרי DXRacer?

הכיסאות של DXRacer נעים בין 280 $ לכמעט 700 $. בדרך כלל, אתה יכול לצפות שהדגמים היוקרתיים שלהם יציגו פונקציונליות נוספת וחומרים ברמה גבוהה יותר. עם זאת, אפילו המוצרים הפחות יקרים מגיעים עם פנימיות קצף מעוצבת עמידה לדחיסה, ולכל הפחות, פונקציונליות הטיה.

ייתכן שההבדל הגדול ביותר הוא שהכסאות עתירי התקציב של DXRacer כוללים לרוב משענות 4D, בעוד שטווח רמת הכניסה שלו מציע בדרך כלל טווח מוגבל יותר של תנועת משענת היד. חלקם גם מאפשרים למשתמש לשכב שטוח לחלוטין, אם כי אם תכונה זו רצויה או לא מסתכמת בהעדפה אישית.

DXRacer באמת בולט עם הדגמים המיוחדים שלו. יש לו 17 כיסאות שונים ממותגים של משחקי וידאו, כמו גם כמה שנועדו לשימוש בסימולטורים. יש אפילו אפשרות להתאים אישית כיסא אחד ספציפי למפרט המדויק שלך, למרות שדגם זה אזל כרגע מהמלאי.

כיצד משתווים כיסאות DXRacer?

קשה להשוות את הנוחות של שני כסאות במדויק, אבל אנחנו יודעים דבר אחד בוודאות: כמו יצרני כסאות משחקים רבים אחרים, DXRacer משתמש בריפוד קצף ובעיצוב ארגונומי כדי לעזור לך להישאר נוח ככל האפשר בכל עת.

עם זאת, הם מציעים יותר אפשרויות צבע מאשר רבים מיריביהם. יתר על כן, מכיוון ש-DXRacer מחזיק במלאי חלקי חילוף לרוב הכיסאות שלהם, זה מאפשר לך באמת להתנסות ולהתנסות עד שהכיסא שלך בְּדִיוּק לפי המפרט שלך.

מבחינת המחיר, אין סתירה גדולה בין DXRacer לבין כל אחת מהמתחרות שלה. יש לו דגמים המתאימים כמעט לכל טווח מחירים, וככל שהמחיר עולה כך גם האיכות הכללית של המוצר עולה. אם אתה רוצה כיסא בצבע מסוים, או רוצה דגם במהדורה מיוחדת, DXRacer עשוי להיות הבחירה היחידה שלך.

איזו תמיכה מציעה DXRacer?

הם dxracers נוחים

אם אתה קונה כיסא DXRacer, יש לך 30 יום להחזיר אותו לא פתוח תמורת החזר מלא. עם זאת, אתה תהיה אחראי לעלות המשלוח חזרה. אז נניח שאתה אוהב את הכיסא, אבל יש איתו בעיה. מה אז?

במקרים אלה, אתה יכול לנצל את האחריות לשנתיים של DXRacer. זה מכסה את כל הפגמים במפעל, כולל אך לא רק פגמים בריפוד, מנגנונים שבורים ורכיבי פלסטיק סדוקים. אפילו יותר טוב, המסגרת מכוסה כל עוד יש לך את הכיסא עצמו.

סיכום

בסופו של דבר, DXRacer מייצר כסאות משחקים וכיסאות משרדיים מבריקים. אין ספק שיש משהו שמושך את העין שלך בין אם אתה מחפש כיסא במחיר סביר או מחפש לבזבז דגם יוקרתי.

בהתחשב בנוחות ובבריאות לטווח ארוך המוכללים בעיצובם של הכיסאות הללו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח ש-DXRacer שווה את הזמן והכסף שלך.

אולי תאהב גם את אלה