המשחות התרמיות הטובות ביותר (2022 ביקורות)

המעבד שלך זקוק לטיפול רב ולכן עליך לקנות משחה תרמית איכותית. להלן המשחות התרמיות הטובות ביותר כדי לשמור על המעבד שלך מקורר.

על ידירוז מאטיס 4 בינואר 2022 המשחה התרמית הטובה ביותר

שימוש במשחה תרמית יעילה הוא היבט חיוני אך לא מוערך בבניית מחשב גיימינג טוב.

בעוד שה-GPU שלך יגיע עם משחה תרמית שכבר מוחל, זה יימשך רק כל כך הרבה זמן.

סביר להניח שהמעבד שלך לא יגיע עם משחה תרמית בכלל ! אם הפריט שלך כבר יושב על מדף כמה שנים, רוב הסיכויים שהמשחה התרמית כבר די שחוקה!

ככזה, תרצה להחליף או למרוח משחה תרמית חדשה ברוב המכשירים שאתה קונה, וכדאי להחליף אותו כל כמה שנים גם במחשבים שבבעלותך. אם לא תעשה זאת, המכשירים שלך עלולים בסופו של דבר להתחיל להתחמם יתר על המידה עם הזמן.

עם זאת, המסע שלך לא עוצר שם - תצטרך להחליט איזה משחה תרמית שברצונך למרוח תחילה. יש הרבה סוגים ומותגים שונים של משחה תרמית, ולצרכן חסר השכלה, כולם עשויים להיראות אותו הדבר.

אבל למעשה, לכל אחד מהם יש חוזקות וחולשות חשובות שתרצה לשקול לפני הקנייה או השימוש באחד מהם.

כך, אם אתה מחפש איזה סוג של משחה תרמית הכי מתאים לצרכים שלך, מדריך הקנייה הזה הוא בשבילך . המשיכו לקרוא כדי לגלות מהו מותג המשחה התרמית הטובה ביותר כרגע.

קודם

קריונאוט גריזלי תרמי

קריונאוט גריזלי תרמי
 • בטוח יותר ממתכת נוזלית
 • קל ליישום
 • ביצועים מצוינים
ראה מחיר

Conductonaut תרמי גריזלי

מוליכות גריזלי תרמי
 • ההופעה הכי טובה
ראה מחיר

Innovation Cooling Graphite Thermal Pad

Innovation Cooling Graphite Thermal Pad
 • יישום חסין שטויות
 • רב פעמי
 • חיי מדף ארוכים
ראה מחיר הַבָּא

תוכן ענייניםהופעה

איך בדקנו

בעוד שמספרי מוליכות משחה תרמית חשובים, ה מספרי ביצועים גולמיים הם מה שתצטרך להסתכל עליהם כדי להחליט איזו משחה תרמית היא הטובה ביותר עבורך. עבור רוב המשתמשים, הגורמים המכריעים יהיו שילוב של ביצועים ומחיר בעולם האמיתי.

השתמשנו HWiNFO עבור מבחני המאמץ שלנו למעבד. בדקנו את המשחות התרמיות השונות על שלנו מחשב בנוי של 800 דולר , הכולל את החלקים הבאים:

 • AMD Ryzen 5 3600
 • Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti Windforce OC
 • 16 GB של Corsair Vengeance LPX
 • מצנן אוויר Wraith Stealth

מה זה משחה תרמית?

המשחה התרמית הטובה ביותר

משחה תרמית (או גריז תרמי ) היא תרכובת מוליכה תרמית שעוזרת לפזר את החום שנוצר מהמחשב שלך מעבד אוֹ GPU . תאמינו או לא, האוויר פועל כמבודד תרמי, כך שאפילו מרווח אוויר זעיר בין החלקים הפנימיים במחשב יכול לגרום להצטברות חום. כאן נכנסת המשחה התרמית לתמונה.

למה הכוונה במוליך תרמית? ובכן, זה אומר שהמשחה התרמית תתחמם במהירות, ותעביר את החום בין המעבד ומפזרי החום שלו, יהיו אשר יהיו.

למחשבים רבים יהיו מאווררים שעוזרים לפזר חום ולעיתים קרובות הם מזווגים עם סנפירים המציעים יותר שטח פנים כדי לשחרר את החום לאוויר. הגדרות אחרות ישתמשו קירור נוזלי , שהיא שיטה מעולה לקירור המחשב. עם זאת, זה יקר יותר, וזה יכול להיות מאתגר להגדיר אותו.

במחשב, בדרך כלל המעבד וה-GPU הם שצריכים מצננים כדי לפעול כהלכה. עם זאת, GPU לרוב מגיע מורכב מראש עם משחה תרמית, מאווררים וסנפירים (או צינורות) משולבים כבר יחד. אמנם אפשר להחליף את המשחה התרמית ב-GPU, אבל זה קצת יותר מסובך, ואתה מסתכן בפגיעה ביחידה אם אתה לא יודע איך לפרק אותה.

עם זאת, לעתים קרובות תרכוש את שלך מצנן מעבד ללא תלות במעבד עצמו, אז תמיד תרצה למרוח משחה תרמית בין השניים לפני שתרכיב הכל.

איך עובד משחה תרמית

גריז תרמי מול משחה

כאשר אתה שם שני חלקי מתכת אחד ליד השני, תיאורטית, חום אמור להיות מסוגל לעבור ביניהם ללא מאמץ. עם זאת, בעוד שלך מעבד ושלך מצנן מעבד אולי תראה כאילו הם צמודים זה לזה, ברמה המיקרוסקופית, זה לא באמת המקרה.

תמיד יהיו אזורים קטנים של אוויר שנלכדו בין המעבד שלך למקרר הנלווה שלו, לא משנה כמה טוב אתה חושב שהם נלחצו יחד. כאן נכנסת המשחה התרמית! מכיוון שהמשחה התרמית מתחילה כנוזל, היא זורמת לכל השפשופים והחללים המיקרוסקופיים שעשויים להתקיים בין המכשירים שלך למרכיבי הקירור שלהם.

כפי שהזכרנו קודם לכן, האוויר פועל כמבודד תרמי. ככזה, אם יש כיסי אוויר בין המצנן שלך למעבד שלך או GPU , האוויר יעבוד קצת כמו מעיל חורף, וישמור על החום במעבד. לא רק שזה יפגע במעבד שלך אם הטמפרטורות יורשו לעלות מדי, אלא זה גם הופך את הצידנית שלך לחסרת תועלת!

משחה תרמית מגשרת על כל הפערים הקטנים בין גוף הקירור שלך ליחידת העיבוד שלך, ומאפשרת לחום לזרום ביניהם ללא הפרעה.

עם זאת, כמה מותגי משחה תרמית עובדים טוב יותר מאחרים. נצלול עמוק לתוך ההבדלים בין הסוגים השונים של משחה תרמית בסעיף שלהלן.

סוגי משחות תרמיות

משחה תרמית, גריז ורפידות

משחות וגריזות תרמיות יכולות להשתנות בדרכים רבות ושונות. כדי להתחיל, ישנם מספר סוגים שונים של משחה תרמית, כגון סיליקון, גרפיט, מתכת נוזלית, קרמיקה וסוגים מבוססי פחמן. קיימות גם רפידות תרמיות, ולמרות שאלו נחותות משמנים טרמיים כבר שנים רבות, החלו להופיע בשוק פתרונות שיכולים לתפקד באותה מידה לשומן טרמי.

בהרכב שלנו, אנחנו מופיעים בעיקר משחה תרמית על בסיס קרמיקה , כלומר הסוג המשתלם ביותר והקל ביותר ליישום, תוך שהוא גם מאוד יעיל . ובכל זאת, כמה משמנים תרמיים ממתכת נוזליים על בסיס פחמן נכנסו גם לרשימת הבחירות הטובות ביותר שלנו. אנו מציגים גם כרית תרמית אחת במאמר זה.

זכור כי הרכבים של משחה תרמית נוטים להשתנות גם בין היצרנים. כל יצרן שומר היטב על סודות הניסוח של המשחה שלו, וחלקם עובדים טוב יותר מאחרים.

משחה תרמית קרמית עשוי מקרמיקה - ניחשתם נכון. משחה זו מוליך תרמית אך לא מוליכה חשמלית. ככאלה, הם הקלים והבטוחים ביותר ליישום על המעבדים שלך. הם גם הפופולריים ביותר, והם נוטים להיות גם סבירים.

מתכת, לעומת זאת, היא גם תרמית וגם מוליך חשמל . ככזה, משחות תרמיות ממתכת נוזלית יכול להיות מסוכן אם לא מיישמים אותו נכון.

בזמן גריז תרמי מתכת נוזלי הוא בקלות היעיל ביותר מבין השומנים התרמיים הקיימים כיום, אם תשפך אפילו מעט על שאר הרכיבים של המחשב האישי שלך, אתה עלול לגרום לנזק לא רצוי. זה גם הרבה יותר יקר מהסוגים האחרים של משחה תרמית שאנו מציגים כאן.

משחות תרמיות על בסיס פחמן דומים למשחות תרמיות קרמיות בכך שהן מוליכות תרמית, אך אינן מוליכות חשמלית. גם למשחות תרמיות על בסיס פחמן יש ככל הנראה חיי מדף ארוכים יותר מאשר סוגים אחרים של משחה תרמית.

רפידות תרמיות מגיעים בכמה חומרים שונים, אך הנפוצים ביותר הם סיליקון וגרפיט. רפידות אלו יציבות בטמפרטורת החדר, אך ברגע שהמעבד מגיע לטמפרטורות גבוהות יותר, הן מתרככות, נמסות לתוך כיסי האוויר שבין גוף הקירור שלך מעבד .

חלק מהרפידות התרמיות אפילו ניתנות לשימוש חוזר, כלומר אתה יכול לשמור את הרפידה אם תשדרג את המעבד או גוף הקירור שלך. רפידות תרמיות לא הצליחו באופן היסטורי להתחרות עם משחה תרמית ושומן במונחים של ביצועי קירור, אבל זה התחיל להשתנות.

כיצד למרוח משחה תרמית

מריחת משחה תרמית

למתחילים, מריחת משחה תרמית עשויה להיראות מרתיעה. אחרי הכל, מריחת כמות מוגזמת של משחה תרמית עלולה לגרום לבעיות ביצועים עבור המחשב האישי שלך, וכך גם מריחת מעט מדי! סכנה זו מוכפלת רק כאשר משתמשים במשהו כמו גריז תרמי מתכת נוזלי, שעלול לגרום לנזק קבוע לרכיבים הפנימיים של המחשב שלך אם מיושמים אותו בצורה לא נכונה.

עבור רוב המשחות התרמיות הסטנדרטיות, כגון סוגי קרמיקה ופחמן , כל מה שאתה צריך לעשות הוא לסחוט כמות בגודל אפונה על האזור שבו גוף הקירור יוצר קשר עם החלק החיצוני של המעבד. כאשר אתה לוחץ את שני החלקים יחד במהלך ההרכבה, המשחה התרמית תתפשט ביניהם, ותמלא את הרווחים או בועות האוויר.

כמה משחות תרמיות קרמיות עשויות להגיע עם מפזר והוראות לפזר את השומן התרמי לפני המריחה. אנו ממליצים תמיד לעקוב אחר הוראות היצרן עבור משחות אלה.

יישום עם משחה תרמית מתכת נוזלית הוא קצת שונה וכולל פיזור שכבה דקה מאוד בין רכיבי המחשב האישי שלך. שוב, התייעץ תמיד עם הוראות היצרן לפני מריחת המשחה התרמית שבחרת.

באמצעות א כרית תרמית זה פשוט כמו הסרת כל שאריות שומן תרמי, ואז הנחת הרפידה בין גוף הקירור למעבד. בחלקם אף ניתן לעשות שימוש חוזר בין מערכות שונות (בדרגות שונות של יעילות).

תוצאות ההדבקה התרמית שלנו

תוצאות משחה תרמית

קריונאוט גריזלי תרמי

סוג: קרמיקה

ראה מחיר

ה קריונאוט גריזלי תרמי היא התשובה של Thermal Grizzly לצרכנים הזקוקים לגריז תרמי קרמי אמין, איכותי וזול. עם זאת, בגלל זה, הוא תופס מקום מוזר בין משחות קרמיות אחרות לבין ה-Thermal Grizzly Conductonaut.

שֶׁלָה המשחה הקרמית היקרה ביותר בהרכב שלנו , אבל יתרון הטמפרטורות על פני הסגנית הבאה (Gelid Solutions GC Extreme) הוא מינימלי.

בעוד שהמוצרים של Thermal Grizzly הם ללא ספק איכותיים, הם נוטים להיות יקרים יותר מהמתחרים. הביצועים הייחודיים של הגריז התרמי Conductonaut הם סיפור אחר, אבל האם יש סיבה לשלם יותר עבור Kryonaut כאשר משחות מתחרות אחרות עולות חצי מזה?

התשובה היא: אם אתה מחפש את הביצועים הטובים ביותר האפשריים מהגריז התרמי שלך או מתכוון לעשות קצת אוברקלוקינג, אבל אתה לא מוכן לעשות את הקפיצה למתכת נוזלית (או שאתה מתכנן ליישם את שניהם), קנה את Kryonaut .

בעוד שהפרש הטמפרטורות בין משחות Kryonaut לבין משחות הקרמיקה האחרות בהרכב זה קטן, המעלות הספורות הללו יכולות לעשות הבדל עצום אם תבצעו אוברclock או דוחפים בדרך אחרת את ביצועי המחשב שלכם. זה המקום שבו הקרונאוט באמת יראה את התועלת שלו.

Conductonaut תרמי גריזלי

מוליכות גריזלי תרמי

סוג: מתכת נוזלית

ראה מחיר

Thermal Grizzly's Conductonaut הוא המוביל בביצועי משחה תרמית כבר כמה שנים. עם זאת, לביצועים המדהימים הללו יש מחיר. ראשית, משחת Conductonaut היא משחת מתכת נוזלית, כלומר זה עלול לגרום לנזק לחלקים שונים של מערכת המחשב שלך אם יישום לא נכון.

בנוסף, אין לך מזל אם למעבד שלך יש גוף קירור או כיסוי אלומיניום . משחת Conductonaut תגיב עם כל אלומיניום שהיא באה איתו במגע, מותירה סימנים שחורים מכוערים ופוגעת למתכת. זה גם לא יוכל לעשות את העבודה שלו במצב הזה.

משתמשים רבים בוחרים להשתמש מוליכות גריזלי תרמי בין התבנית של המעבד עצמו לכיסוי המעבד, ולאחר מכן השתמשו בשמן תרמי קרמי בין הכיסוי לגוף הקירור. זוהי אפשרות גם לחובבי ביצועים, אם אתה מכיר ובטוח בביצוע התהליך.

אנו לא ממליצים להסיר את כיסוי המעבד שלך אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה, במיוחד כאשר אתה מתעסק עם חומרים מוליכים כמו Thermal Grizzly Conductonaut.

Gelid Solutions GC Extreme

Gelid Solutions GC Extreme

סוג: קרמיקה

ראה מחיר

ה Gelid Solutions GC Extreme הוא עוד משחת פרימיום שמביאה לטמפרטורות נמוכות ולמהירות שעון קבועה.

בנוחות, ה-GC Extreme מגיע בשלושה גדלים: ניתן לרכוש אותו בשפופרת 1 גרם הרגילה, בשפופרת קצת יותר גדולה של 3.5 גרם עם מפזר כלול, או בפח של 10 גרם. זו תהיה אפשרות נוחה עבור בוני מחשבים או מתקנים שמחליפים משחה תרמית באופן קבוע.

גם ה-Gelid Solutions GC Extreme מתגאה אין זמן ריפוי . זה אומר שאתה יכול לשים אותו, והוא אמור לעשות את העבודה שלו מיד. כמה משחות תרמיות אחרות, במיוחד אלה עם ניסוחים עבים יותר, צריכות להיות מחוממות או לצרוב בדרך אחרת לפני שהן יראו את השפעתן המלאה.

המקצוענים האלה גורמים ל-Gelid Solutions GC Extreme להתבלט מהחבילה, ואין מה ללגלג על הביצועים שלו. עם זאת, כמשחה תרמית קרמית, זה לא ממש עומד בקנה אחד עם ה-Thermal Grizzly Kryonaut, ובערך באותו מחיר, זה נראה כמו בחירה נחותה בדרך כלל.

Gelid Solutions GC 2

Gelid Solutions GC-2

סוג: קרמיקה

ראה מחיר

ה Gelid Solutions GC-2 הוא של גליד ידידותי לתקציב תשובה למי שמחפש משחה תרמית זולה. באותו מחיר כמו ה-GC Extreme, אבל עם בקבוק מלאי של 7 גרם, אתה מקבל כמעט פי שבעה מהמוצר באותו המחיר.

עם זאת, בהקשר של המחקר שלנו, ה-GC-2 אכן משאיר משהו לרצוי מבחינת ביצועים. הוא מגיע בדרגה מלאה צלזיוס חם יותר מה-GC Extreme.

עם זאת, המשחה התרמית הזו אכן מספקת ערך יוצא דופן. בהנחה שאתה משתמש במספיק משחה תרמית כדי לעבור את כל הבקבוק לפני שפג תוקפו, בסופו של דבר תחסוך כ-80% מהכסף שהרווחת קשה.

מישהו שעובר הרבה משחה תרמית ואינו מודאג ממקסימום ביצועים יראה יתרונות מדהימים מהמשחה הזו . עם זאת, למשתמש או בונה PC טיפוסי, ההדבקה הזו תהיה יותר מהנדרש מבחינת נפח ופחות ממה שאתה צריך מבחינת ביצועים.

Noctua Nt H1 (2019)

Noctua NT-H1 (2019)

סוג: קרמיקה

ראה מחיר

שוחרר בשנת 2019, Noctua הוציאה גרסה חדשה וטובה יותר של המשחה התרמית הקודמת שלהם, והיא לא עלובה מדי. למרות שהיא מגיעה רק לאמצע החבילה מבחינת ביצועים, המשחה התרמית הזו היא ערך מצוין. זה מגיע כסטנדרט בשפופרת של 10 גרם, כלומר מצוין עבור יישומים משמעותיים או חוזרים .

כמו ה-Gelid Solutions GC-2, הגודל העצום של ה-Noctua NT-H1 הופך אותו לקצת מוגזם עבור בונים רבים, במיוחד אם אתה צריך רק יישום קטן אחד ממנו. מכיוון שה-NT-H1 עולה בערך פי שניים מצינור של Thermal Grizzly Kryonaut, זה יהיה שדרוג לאחור מובהק לשימוש אחד בלבד. למרות זאת, עבור פרויקטים גדולים יותר, אתה באמת לא יכול להשתבש עם הדבק הזה.

משחה תרמית Arctic MX 4

Arctic MX-4

סוג: מבוסס פחמן

ראה מחיר

ה Arctic MX-4 היה מרכיב עיקרי של משתמשים בתרכובות תרמיות בכל מקום במשך דורות. עם זאת, כאשר תרכובות חדשות וטובות יותר נכנסו לשוק, ה-Arctic MX-4 ירד לאמצע החבילה מבחינת ביצועים. למרות שהוא עדיין מספק העברה תרמית מעולה במחיר מושך, זה כבר לא האפשרות הטובה ביותר בשוק.

עם זאת, הדבק Arctic MX-4 הוא עדיין ייחודי בגלל הרכבו. שֶׁלָה הערך היחיד המבוסס על פחמן בהרכב שלנו , כך שמשתמשים המחפשים זאת במפורש יתחילו להדביק כברירת מחדל. בגלל המבנה הייחודי שלה, קשה להשוות את משחת ה-MX-4 עם משחות קרמיות אחרות.

בסופו של דבר, זה יהיה בידי המשתמש להחליט אם ה-MX-4 שמיש עבורו. אמנם זול מאוד בשפופרת של 4 גרם ואמין במשך שנים רבות, אבל אין ספק שהיא כבר לא הכי טובה. עם זאת, המעקב הנאמן שלו אומר שהוא יישאר מתמודד בשנים הבאות.

מהי המשחה התרמית הטובה ביותר

ארקטי סילבר 5

סוג: קרמיקה

ראה מחיר

ה-Arctic Silver 5 הוא תוספת ייחודית נוספת לעולם המשחה התרמית והגריז התרמית. הסיבה לכך היא שה-Arctic Silver 5, כפי שהשם מרמז, מכיל חלקיקי כסף קטנים ותלויים המסייעים למוליכות התרמית של המשחה.

עם זאת, בדיוק כמו ה-Arctic MX-4, ה-Arctic Silver 5 נעקף על ידי מותגים חדשים ומעולים של גריז תרמי בשנים האחרונות. למרות שהוא עדיין מתפקד בצורה מופלאה, אפילו הרפידה התרמית בהרכב שלנו ניצחה את משחת Arctic Silver 5 מבחינת ביצועים .

לרוע המזל, המפרט הזה לא הופך את ה-Arctic Silver 5 למתחרה במיוחד, ומיקומו נפגע על אחת כמה וכמה מהעובדה שה-Silver 5 עלול לגרום לבעיות מוליכות חשמלית. בעוד Arctic Silver טוענים שהמשחה אינה מוליכה, הם ממליצים לנקוט משנה זהירות לא לשפוך אותה על הרכיבים הפנימיים של המחשב שלך בכל מקרה.

Kingpin Cooling KPx

Kingpin Cooling KPx

סוג: קרמיקה

ראה מחיר

ה Kingpin Cooling KPx תרכובת תרמית היא קצת פרוע בין המשחות התרמיות בהרכב שלנו. הדבר הראשון שמשתמשים ישימו לב הוא שהדבק הוא כחול במקום לבן או אפור. הדבר הבא שהם ישימו לב הוא שהדבק הוא בצורה יוצאת דופן עבה. למעשה, מומלץ לחמם מעט את המשחה לפני המריחה , מכיוון שהוא לא מתפשט בקלות אחרת.

מלבד המחסום הקל הזה לשימוש, הדבקה של KPx מראה ביצועים מצוינים במבחנים שלנו. עם זאת, חשוב לזכור כי משחות עבות כמו KPx חייבות להיות מיושמות בצורה שונה מזו הדקה יותר. בנוסף, התרכובת הזו קצת יותר יקרה מאלו דומות בהרכב שלנו, אם כי היא עדיין מגיעה זולה יותר מה-Kryonaut, Conductonaut ו-GC Extreme.

Cooler Master תרכובת תרמית בעלת ביצועים גבוהים

Cooler Master תרכובת תרמית בעלת ביצועים גבוהים

סוג: קרמיקה

ראה מחיר

Cooler Master היה עסק פעיל לעקוב אחריו בכל הנוגע למחשבים, אביזרים וגאדג'טים אחרים הקשורים לטכנולוגיה. עם זאת, התרכובת התרמית High Performance Cooler Master תפקדה בצורה מאכזבת במבחני המאמץ שלנו.

למרות שזו עדיין אפשרות להדבקה תרמית בת קיימא, כמובן, הביצועים היו הגרועים ביותר מכל המשחות שבדקנו . זו גם לא האפשרות הזולה ביותר גם ברשימה.

ככזה, אנו באמת מאמינים שאין להתייחס לתרכובת התרמית הזו של Cooler Master כאופציה בהשוואה למתמודדים האחרים שלנו. כמשחה תרמית קרמית סטנדרטית, אין לה יתרונות ברורים על פני המשחות התרמיות המעולות שלנו, והביצועים והמחיר שלה לא ברמה.

עם זאת, עלינו לשים לב שחלק מאפשרויות השומן התרמי האחרות של Cooler Master, כגון Cooler Master MasterGel Maker Nano , הופכים הרבה יותר טוב.

Innovation Cooling Graphite Thermal Pad

Innovation Cooling Graphite Thermal Pad

סוג: גרפיט

ראה מחיר

כפי שהזכרנו קודם במאמר זה, רפידות תרמיות לא היו יעילות מספיק בשנים האחרונות כדי להצדיק בחירה בהן על פני משחה תרמית איכותית. עם זאת, לאחרונה, מגמה זו החלה להשתנות. הרפידה התרמית הזו מבית Innovation Cooling כוללת גרפיט, חומר מוליך במיוחד שנמצא בעפרונות ובמקורות אחרים.

בעוד שהרפידה התרמית Innovation Cooling עדיין לא יכולה להשוות לשמנים תרמיים מתקדמים, המספרים שלה הם מה ללגלג עליהם. נוסף על כך, רפידות תרמיות הן אפשרויות אטרקטיביות יותר ויותר בגלל שלהן קלות שימוש . פשוט נקה כל שאריות שומן תרמיות מהמעבד והמקרר שלך, ואז הנח את הרפידה התרמית ביניהם.

בנוסף, Innovation Cooling טוען שהרפידה התרמית שלו ניתן לעשות שימוש חוזר מספר פעמים . למרות שהרפידה התרמית הקטנה של Innovation Cooling עולה כמו בקבוק Kryonaut, העובדה שניתן להשתמש בה שוב ושוב היא משכנעת. כמו כן, בניגוד לשמנים תרמיים, לרפידה התרמית הזו יש א חיי מדף כמעט בלתי מוגבלים , בעוד שומנים תרמיים רבים יתייבשו או יאבדו יעילות לאחר מספר שנים.

איך בחרנו את מוצרי המשחה התרמית הטובים ביותר

כאשר אנו בודקים מוצרים לכלול במוצר שלנו מדריכי קונים , אנחנו תמיד מחפשים את אלה שימושיים ואמינים לצרכן. ככזה, אנו אוהבים לספק ייצוג של המגוון הרחב של המוצרים הזמינים תוך בחירת רק את האפשרויות הטובות ביותר עבורך.

בסופו של דבר, אנחנו מאמינים בכך ה-Thermal Grizzly Kryonaut הוא האפשרות הטובה ביותר עבור בונה PC מנוסה . למרות שהיא היקרה ביותר מבין המשחות התרמיות הקרמיות בהרכב הזה, בכל הנוגע לתוספות למחשבים אישיים, שומן תרמי הוא בדרך כלל לא הוצאה משמעותית בכל מקרה. שווה להוריד עוד דולר או שניים עבור גריז תרמי שאתה יודע שיציע ביצועים מעולים.

גם אנחנו חושבים כך ה-Thermal Grizzly Conductonaut הוא אפשרות נוספת מצוינת עבור חובבי מחשבים אמיתיים המעוניינים לדחוף את האוברקלוקינג שלהם למקסימום . עם זאת, אנו ממליצים רק למשתמשים מנוסים ובטוחים לרכוש אותו, הן בגלל קושי השימוש בו והן בגלל הסכנות הטמונות בו.

לבסוף, אנו מאמינים בכך משתמשים מתחילים ומנוסים כאחד אולי ירצו לשקול לנסות את ה-Innovation Cooling Graphite Thermal Pad אם הם מרגישים הרפתקנים . כאפשרות לשימוש חוזר, קלה להתקנה ועמידה לאורך זמן, הפוטנציאל של משטח קירור זה גבוה מאוד. עם זאת, מכיוון שמדובר במוצר חדש יותר שרק זוכה לעוקבים, חלק מהמשתמשים עדיין ירצו לדבוק בבחירות שלהם במקום זאת.

חלק מהמוצרים ברשימה זו הם מתמודדים חוזרים שהיו אפשרויות אמינות במשך שנים, בעוד שאחרים הם חדשים בשוק שיש להם פוטנציאל עצום. לא משנה מה הניסיון והתקציב שלך, אנו בטוחים שתמצא התאמה מושלמת בין הבחירות הללו!

אולי תאהב גם את אלה