סקירת Logitech G930

רוצה לקנות את אוזניות הגיימינג Logitech G930? לפני שאתה קונה, הקפד לקרוא את הסקירה החושפנית והכנה באכזריות שלנו על ציוד המשחקים ההוגן הזה.

על ידיאריק המילטון 23 באוגוסט 2020 סקירת Logitech G930

שורה תחתונה

ה-Logitech G930 היא אוזניות גיימינג אלחוטיות הגונות אך נופלות בתחומים מסוימים כמו איכות שמע.

בסך הכל מעט מומלץ.

3.7 ראה מחיר

בשוק מוצף תמיד, לאוזניות קשה להבחין באופן אקספוננציאלי. עם זאת, להיות אלחוטי הוא דרך אחת כזו, שכן מספר האוזניות האלחוטיות הקיימות הוא צר יחסית. ללא קשר לנקודת המחיר והתכונות, המשתמשים יכולים למצוא אוזניות שיתאימו לצרכיהם בין הטריוויה היומיומית של פחיות גיימינג. כאן, אנחנו הולכים להסתכל על ההיצע של Logitech ב-G930 האלחוטי.

נסקור את איכות הבנייה של ה-Logitech G930, כמו גם את היישום של הממשק הנלווה שלו, Logitech Gaming Software. בנוסף, נדון בתכונות, ארגונומיה וביצועים. נשקול גם את הערך בהשוואה למתחרים בקרבת מקום.

כמו ציוד היקפי ואביזרים אחרים, קצת קשה להעריך את האוזניות - הסובייקטיביות נוטה לשלוט, והאוזניות אכן מלאות בניואנסים רבים בכפוף להעדפה. בעוד שחלק מההערות של המאמר עשויות להיות משופעות במעט חלקיות, זהו ניתוח מושכל שבו, בתקווה, הקוראים יוכלו לקבל החלטה אם ה-G930 מתאים להם.

תוכן ענייניםהופעה

מפרטים

חיבור USB אלחוטי
נהגים 40 מ'מ
תדר אוזניות 20Hz - 20KHz
תדר מיקרופון 50 - 20 קילו-הרץ
כרך 124.7 dBA
עַכָּבָּה 32 אוהם
ערוצי סאונד 7.1 סראונד
אַחֲרָיוּת שנתיים
סוֹלְלָה עד 10 שעות

לְעַצֵב

ה-Logitech G930 היא אוזניות גיימינג אלחוטיות, הנכנסות לשלב מעל בת דודתה החוטית, ה-G430. יש לו תכונות דומות רבות שהפכו לסטנדרט באוזניות גיימינג, כגון מיקרופון סובב-כל-כיווני, וכפתור עוצמת הקול המוצמד לכוסות. כוסות אוזניים אלו מסתובבות גם הן ומוצמדות לרצועת ראש מתכווננת.

יחד עם כפתור הווליום, כוסות האוזניים מהוות בית לעוד כמה כפתורים. כיסוי האוזן השמאלי כולל מתג הפעלה/כיבוי, כפתור סראונד ושלושה כפתורים הניתנים לתכנות. ניתן לתכנת את הכפתורים האלה לעשות כל מספר דברים, כמו דילוג על רצועות.

ה-G930 מגיע גם עם תחנת עגינה לדונגל האלחוטי של ה-USB ומשמש כסליל כבל מסוגים לכבל הטעינה.

אוזניות גיימינג של Logitech G930

ביצועים

אוזניות אלחוטיות צריכות להיות עם השמעה עקבית, נטולת כל חביון, בראש ובראשונה. אנו שמחים לדווח שה-G930 מצטיין כאן, עם הגדרה קלה והשמעה ללא השהיה. גם לא חווינו נפילות או ניתוקים.

ה-G930 מסוגל גם לספק אודיו אלחוטי עם טווח של 40 רגל, אבל רבים עשויים למצוא את זה מתיחה. כמו אוזניות אלחוטיות אחרות המשתמשות בפס האלחוטי של 2.4Ghz, הטווח יושפע מכל הפרעות שחולקות את המרחב האווירי הזה, או מחסומים כמו קירות ודלתות. בסך הכל, ה-G930 יכול לעבוד במרחק נוח מכל תחנת קרב.

איכות הסאונד היא יותר מקובלת בכל הנוגע לגיימרים. האוזניות רועשות, עם קצה נמוך ובסי טוב. צליל ההיקפי 7.1 עובד היטב במשחקים, במיוחד יריות ומשחקי פעולה.

איכות המוזיקה היא סיפור אחר - זה יהיה תלוי במידה רבה בטעם הספציפי שלך. אם אתה אודיופיל, סביר להניח שלא תשתמש באלה למוזיקה בכל מקרה, אם בכלל. הנוף הקול של המוזיקה יכול להישמע קצת שטוח, חסר כמה נגיעות בינוניות וגבוהות. עבור הפחות קפדניים, ה-G930 הוא בעיקר בסדר.

סקירת Logitech G930 2019

תוֹכנָה

לכל חברת אביזרי מחשבים בימינו יש תוכנה ראויה שמתממשקת עם הציוד ההיקפי שלהן - לטוב ולרע. להרבה מהתוכניות הללו יש נטיות מעצבנות, כמו ממשק משתמש לא אינטואיטיבי או התקנות מנופחות.

לרוב, Logitech Gaming Software מציעה חווית משתמש נטולת תסכולים. זה כן פוגע בך בהתראות להתקנת התוכנה ברגע שאתה מחבר ציוד היקפי USB, אבל לאחר ההתקנה, התוכנה נשארת לא מטרד. הוא גם משתמש בממשק נקי וקריא, שלא ניתן לומר על כל התוכניות מסוגו.

אוזניות גיימינג אלחוטיות של Logitech G930

כמו כל שאר העכברים, המקלדות והאוזניות המודרניות, תוכנת הגיימינג של Logitech מאפשרת למשתמשים ליצור פרופילים שונים למשחקים. אתה יכול אפילו לגרום לתוכנית לסרוק את המחשב שלך לאיתור משחקים, והיא תיצור עבורם פרופילים באופן אוטומטי.

התוכנה גם מאפשרת לך לתכנת את שלושת הכפתורים המשולבים לפקודות שונות, בין אם זה פקודות מאקרו במשחק או דילוג על מוזיקה. יש גם אקולייזר לאוזניות, אם כי אין בה הגדרות קבועות מראש.

ערך ומסקנה

Logitech G930 Amazon

בהשוואה לאוזניות של - 0, ה-Logitech G930 מתחרה הכי הרבה עם Void Pro Wireless של Corsair. שניהם משתמשים בדרייברים וברכיבים דומים, מציעים 7.1 אלחוטי וחיי סוללה דומים.

אם כבר השקעתם במערכת האקולוגית של Logitech, אז ה-G930 הוא בחירה טובה. איכות ההרכבה וביצועי המשחקים טובים מספיק עבור רוב הגיימרים, אך לא יספקו אודיופילים. במחיר של 100 $ או פחות, סוגים אלה של אוזניות אלחוטיות הן ברמת הכניסה. תצטרך לעלות עד 0 כדי להיכנס למעמד של SteelSeries Arctis 7, ללא ספק אחת מאוזניות המשחקים הטובות ביותר בסביבה.

עם זאת, ה-Logitech G930 היא אוזניות עם ערך רב, נוחות, נשמעות טוב, מציעות איכות בנייה מקובלת וחווית תוכנה נעימה.

אולי תאהב גם את אלה