רשימת שכבות Skullgirls

לא בטוח מהם הלוחמים הטובים ביותר ב-Skullgirls? הנה רשימת השכבות האולטימטיבית של Skullgirls שנותנת לך סקירה כללית של הלוחמים הטובים ביותר במשחק.

על ידיסמואל סטיוארט לפני 12 בפברואר 20222 שבועות רשימת שכבות Skullgirls

Skullgirls נמצאת ממש שם כשאנחנו מדברים על משחקי לחימה דו-ממדיים מעולים. יש לו אנימציה מדהימה, מכניקה מוצקה ולוחמים מאוזנים היטב.

דבר אחד שיש למשחק גם הוא סצנה תחרותית ייעודית. מסיבה זו, הכנו רשימה שמדרגת כל לוחם ב-Skullgirls מהטוב ביותר לגרוע ביותר.

יש לומר שכל לוחם במשחק מעוצב ומאוזן להפליא. כל קרב נקבע תמיד על ידי מיומנות השחקן בד בבד עם כוחו של הלוחם. זכור זאת כאשר אתה מסתכל על רשימה זו.

עכשיו עם זה מחוץ לדרך, בואו נצלול ישר פנימה.

הערה: כל לוחם מסודר באופן אקראי בתוך השכבה המתאימה לו.

תוכן ענייניםהופעה

S-tier

רשימת שכבות Skullgirls Tier S

הלוחמים הכי טובים במשחק. יש להם כמה כלים טובים בארסנל שלהם כדי להבטיח ניצחון.

לוֹחֶםתיאור
לְהַכפִּילאיפה בכלל מתחילים עם דאבל? יש לה כל כך הרבה כלים שמוסיפים תועלת בלחימה. היא גם קלה לשימוש בהתחשב עד כמה היא חזקה.

בהיבט הטכני, האיפוסים הבטוחים של דאבל מאפשרים לה להקל בעונש בקרבות. יש לה כלי יעוד טובים לשחק מתוך ניטרלי, ושילובים מטורפים שפתוחים גם לערבב.
מוֹחַצרבלה היא חלומו של לוחם תחרותי. יש לה יתרונות מסגרת ברוב המהלכים שלה. ההתקפות שלה פוגעות חזק ומפריעות מאוד ליריבה. קשה לשלוט בה בגלל ההסתמכות שלה על התמודדות.

היא גם איטית, אבל יש לה גם כלי ניידות טובים - אם זה הגיוני. תצטרך להשקיע מאמצים רבים כדי לשלוט בלוחם הזה. עם זאת, ברגע שתעשה זאת, תמצא את עצמך מתוגמל בכבדות.

A-tier

רשימת שכבות Skullgirls שכבה א

לוחמים מצוינים שיכולים לצבור כמה ניצחונות. הם לא משתווים לשכבות S, אבל עדיין יש להם סיכוי טוב לשלוט במשחק עם שחקן הגון ששולט בהם.

לוֹחֶםתיאור
להקה גדולהיש סיבה שאתה תמיד רואה נגני ביג בנד באינטרנט. הוא כזה טוב. הוא מטרה איטית וגדולה, אבל זה לא משנה כי הוא חסון וההתקפות שלו פוגעות כמו משאית.

סביר להניח שחקני ביג בנד רוצים לנצל את שריון העל שיש לו בחלק מההתקפות שלו. ניצול אלה פירושו להציק ליריבך לכניעה. יש לו מכונאי פארי שהוא מדהים אבל קשה לביצוע, במיוחד נגד שחקנים טובים.
טַוָספיקויק הוא לוחם מעצבן לצאת מולו. זה המקרה עם כל אזור, ופיקוק משתלב בתפקיד הזה כל כך טוב. המהלכים הבינוניים והארוכים שלה עוצמתיים ומעיקים. היא יכולה להגן על עצמה גם מקרוב.

פיקויק סובלת מחוסר ניידות, אבל כשהתגמול הוא מערך הכישורים הנוכחי שלה, אז זו פשרה ששווה לעשות.
ביוולףפלט הנזק הטוב ביותר במשחק: בדוק. ערבובים מדהימים: בדוק. ביוולף טוב בגלל מידת השליטה שיש לו על היריב. מהלכי ההיאבקות וההתמודדות שלו, כשהם מבוצעים בצורה מדויקת, יכולים להפיל את המומנטום של האויב באופן מיידי.

שֶׁלוֹ התלהבות מכונאי הוא כלי נוסף בתיק שלך, אבל זה דורש יותר מאמץ ללמוד בהשוואה ללוחמים אחרים.

B-tier

רשימת שכבות Skullgirls שכבה ב

אלו לוחמים נהדרים אבל יש להם כמה פגמים שמפריעים להם בתחרויות ברמה גבוהה. שחקנים יצטרכו לעבוד קשה יותר אם הם רוצים לשלוט באמצעות לוחמים אלה.

לוֹחֶםתיאור
בַּתפיליה היא לוחמת חזקה וידידותית למתחילים הודות לסגנון הלחימה ב-rushdown שלה ולתנועתיות המדהימה שלה. ההתקפות שלה מהירות ובלתי צפויות. יש לה גם דש אוויר מיידי וביטול אוויר דאש - שניהם שימושיים להפליא בכל קרב.
גב' פורצ'ןכמו פיליה, גם גב' פורצ'ן היא לוחמת זריזה שיכולה להעניש יריבים עם סגנון הלחימה שלה. המקום שבו היא שונה, היא היכולת שלה לאזור היטב בגלל הגפיים הניתנות להארכה ואפשרויות הקליע שלה.

גב' פורצ'ן מוסיפה תכנון אזורי ומכניקת בובות ללוחם המסורתי מטווח קצר. התוצאה היא קרב מוצק עם מכניקה מוצקה.
פוקואהאם אתה ראשי של פיליה אבל רוצה לערבב קצת דברים, פוקואה היא בשבילך. יש להם מהלכים דומים (הגיוני מכיוון שפוקואה היא שיבוט), אבל סגנונות המשחק שלהם שונים מספיק כדי להעיף את היריבים מהשומר. בתור התחלה, לפוקואה יש קפיצה כפולה במקום דש אוויר.

לא ממש טוב, אבל היא כן מפצה על זה עם כלי ייעוד טובים בהרבה העומדים לרשותה. מה שחסר לפוקואה זה פוטנציאל הגנתי, וזו הסיבה שהיא ממקמת ב-B-tier.
אָהוּבכבר לא הרבה אנשים משתמשים בוולנטיין. עם זאת, היא עדיין בחירה מוצקה. היא דמות הנינג'ה האופיינית שמשתמשת בהתקפות מהירות ובשילובי אוויר מטורפים כדי להשיג כמה ניצחונות.

למרבה הצער, לכל המהירות הזו יש מחיר. התקפות ולנטיין חלשות להפליא. אם אתה רוצה לקחת חלק עצום מבריאותו של האויב, אתה צריך לעבוד קשה כדי לשמור על השילובים שלה.

שכבת C

רשימת שכבות Skullgirls שכבה C

הלוחמים האלה לא בולטים אבל גם אין להם חולשות בולטות.

לוֹחֶםתיאור
מפותלל-Squigly יש את כל הכלים הדרושים כדי לנצח. הבעיה היא שלכל תכונה טובה לכאורה שלה יש פגם בר ניצול. כן, יש לה יכולות אזוריות חזקות, אבל ההתקפות האלה איטיות. יש לה שילובים טובים בשילובים שלה, אבל אלה דורשים דיוק וידע של עמדותיה לביצוע.

בסך הכל, ההצלחה של Squigly תלויה יתר על המידה בכמה זמן השחקן משקיע בלימוד ערכת הכלים שלה.
Parasoulהפופולריות של פארסול נובעת מהכדאיות שלה בתור אסיסט. עם זאת, לבדה, היא רק לוחמת ממוצעת. יש לה מהלכים טובים אבל הניידות הנוראה שלה, במיוחד באוויר, הם שוברי עסקות ענקיים.

היא לוחמת טכנית מאוד - מסתמכת על מלכודות מדויקות, גלישות והגדרות שאולי יהיה יותר מדי להתמודד עם מתחילים.
אליזהשמע אותנו בעניין הזה. אליזה חזקה, אבל רק כאשר משתמשים בה למתחילים מול מתחילים. היא ממש קלה לשימוש בהתחשב בכמה נזק היא יכולה להסב. היא נראית כמו לוחמת OP אבל היא לא פעם שאתה משחק כמה משחקים נגדה.

במשחקים תחרותיים, ותיקי המשחק יכולים למצוא בקלות דרכים להתמודד עם המהלכים שלה. למרות היותה מחוברת לה כמה מכניקות שונות, היא עדיין מרגישה חד מימדית.

F-Tier

רשימת שכבות Skullgirls Tier F

הלוחמים הגרועים ביותר לשימוש במשחק תחרותי. הכלים שלהם חסרים והשליטה בהם תדרוש הרבה זמן ומאמץ. השתמש בהם אם אתה רוצה אתגר.

לוֹחֶםתיאור
גלגל כאבPainwheel נחשבת למאסטר של אוויריות אך הביצועים שלה לא מוכיחים זאת כלל. ההצלחה שלה תלויה באילו אסיסטים יש לה וכמה טוב השחקן יוצר פתחים למיקסים שלה.

אל תבינו אותנו לא נכון, עם זאת, Painwheel היא חיה אם אתה כישרון יוצא דופן מאחורי הבקר. אחרת, היא כמעט תמיד בעמדת נחיתות.
רובו-פורצ'ןלרובו פשוט אין את הכלים הנכונים כמו שיש ללוחמים אחרים ברשימה הזו. יש לה נזק גרוע, הגנה חלשה ורק ניידות ניתנת לשירות.

התכונה הטובה ביותר שלה היא יכולת האיזון שלה, שהופכת לצפויה מדי ככל שרואים אותה יותר.

אולי גם אתה אוהב את אלה