שיא הקשתות

גישה לשיא Archdragon

כדי להגיע לאזור הסודי הזה, תחילה עליך להביס את הבוס אוסאירוס בגן המלך הנצרך. אם תפתח את הקבר מאחוריו, תמצא את שביל הדרקון רגש בְּתוֹך. עכשיו תחזור לרמה ההיא מחוץ לצינוק איריתיל (מחוץ לקומה התחתונה מאוד עם הסוהרים הרבים) וחפש שלד מעניין של בן אדם דרגנואידי שיושב ליד התנוחה הזו שלמדת זה עתה. פתח את תפריט המחוות שלך והשתמש במאפיין הזה ממש ליד השלד ותמצא את עצמך בשיא הקשתות!

יש רק שביל אחד שעולה מהערוץ הזה. המשיכו במעלה השטח הסלעי ובזזו את נשמתו של לוחם עייף ליד העץ משמאלך. קדימה תמצא את עצמך מול שני גברים נחש, בדיוק כמו זה שהתעמת איתו בקבר שבו מצאת את האמיץ להגיע למקום הזה. אויבים אלה מצוידים בפגיונות או חרבות מעוקלות ומוסרים די בקלות. אבל הנדנדות הרחבות שלהם גורמות נזק רב והם גם יאריכו את צווארם ​​לביצוע התקפות דחיפה, מה שעלול להיות ממש בעייתי אם אתה מוקף יותר מדי מהאויבים האלה. כמו כן, חלק מאנשי הנחש האלה יכפילו פגיונות. כאשר אתה רואה אותם מחזיקים את הפגיונות שלהם בהגנה, הימנע מלהכות בהם מכיוון שהם ישפכו את ההתקפה שלך ויגרמו לך נזק משמעותי.

השביל קדימה יסתובב סביב סלע בולט. לטפס על סלע הבולט לפסגה שם תמצא א אבני ברק . אם תסתובב בעיקול תמצא איש נחש אחר שיורה לעברך כדורי אש. איש נחש אחר ממתין ימינה בזמן שאתה מטעין את כדור האש היורה. וגם 3מחקר ופיתוחאחד יצטרף למערכה מאחוריו. תרחיק את האחרים האלה מכדור האש שיורק את הנחש והוציא אותם החוצה. כאשר אתה מתקרב לאויב נושם האש, איש נחש אחר יכסה אותו, אז התקרב בזהירות.

לאחר פינוי האויבים האלה חוזרים לשביל למצוא 2 עצם הביתה. תבחין בעלייה ימינה שאינה פעילה כרגע, אך נתקן זאת מאוחר יותר. חפש סביב הסלעים הגדולים שבהם היו אנשי הנחש למצוא א נתח טיטאניט . ממש קדימה מאחורי המקום בו היו אנשי הנחש תמצאו את המדורה הראשונה של האזור הזה כשגופה בקרבת מקום מחזיקה בן אנוש .

בואו נעלה במדרגות עכשיו ונתפוס נשמתו של חייל חסר שם לצד ימין א נתח טיטאניט לשמאל. כדי להמשיך, אתה יכול ללכת ישר מתחת לקשת, או להסתובב בצד ולעלות במדרגות על פני הנתח. עדיף לבחור את השביל משמאלך מכיוון שזה יאפשר לך למנוע מארב.

איש נחש מחכה למעלה יחד עם עוד אחד גדול החובש גרזן. בעל הגרזן מהיר ותוקף באכזריות, אבל אתה יכול לנעול אותו ולצאת מאחוריו כדי להוציא אותו החוצה. הרוג את 2 האויבים האלה וחפש גווייה בקשת כאן בשביל מגן הדרקון הגדול הקדום . יש גופה נוספת למטה שמחזיקה א נתח טיטאניט .

משוך בידית לשער הראשי אך אל תיכנס עדיין. בדוק שמאלה כדי למצוא שביל המוביל אל טבעת מצמד ברק שנשמר על ידי איש נחש. עכשיו, ברגע שתצא דרך הדלת הראשית, אתה תעמוד פנים מול פנים עם וויברן העתיקה!

BOSS FIGHT - WYVERN העתיק

דרקון ענק יטלטל מולך כשאתה נכנס להריסות ומנסה לשרוף אותך למוות או לנשוך אותך לחתיכות. אם תמהר ויקרא את ההודעה תחתיו, כתוב עליו התקפה צוללת, שהיא רמז כיצד להביס את הדרקון הזה. אז במקום להתנתק מה- HP שלו עם מעט מאוד נזקים, עלינו למצוא נקודת תצפית ממנה נוכל לבצע מתקפת צלילה על הדרקון.

ספרינט קדימה ותבוא בצומת. אל תדאג לגבי הפריטים על הרצפה, נחזור אליהם מאוחר יותר. ראש שמאלה תוך הימנעות מנשימות האש של הדרקון. איש נחש יטען עליך. עדיף אם תמנע את איש הנחש ותגלגל על ​​פניו אל תוך הבניין שלפניך, שם ממתינים עוד שני אויבים אלה. שוב, אם אתה רוצה, אתה יכול להביס את האויבים האלה, או פשוט לרוץ על פניהם בחוץ.

תראה שלטים על הרצפה בדרך עם אותו מסר, המציין שאתה בדרך הנכונה. איש נחש נושם אש נמצא מצד שמאל, אך סע במדרגות מימין תוך צפייה בשני אנשי הנחש הממתינים למארב לך. בראש המדרגות תמצא איש נחש אחר עם מגן ואחד שמחכה ליד הדלת כדי להתנפל עליך. הוצא אותם החוצה אם הם חוסמים אותך, או רץ על פניהם תוך כדי התרחקות מהתקפותיהם.

תמצא לעצמך גשר צר קדימה שבו הדברים עשויים להיות קצת קשים. יש כאן איש נחש גדול עם גרזן ושרשרת. אם אתה מתעכב כאן יותר מדי זמן כדי להילחם באויבים אלה, הדרקון ימריא לאוויר כדי לירות לעברך, ולכן מומלץ לרוץ על פני האויבים. טען מעבר לגשר ולצד השני שבו יש אש נושמת איש-נחש. עדיף לא לתת לדרקון זמן לנשום אש כאן, אז המשך לרוץ על פניו ותראה שער ערפל קדימה וסולם משמאלך, ששמור על ידי איש נחש בעל מגן. אם אתה חייב, הוציא את איש הנחש, אבל אם רצת על פני הכל, עדיף לרוץ אל הסולם ולעלות עליו.

למעלה על הרציף אתה יכול לקפוץ לרציף נמוך יותר ותראה את ההודעה המוכרת המבקשת ממך לבצע התקפה צוללת. כאשר אתה מתקרב אל המדף היזהר מהדרקון שמפוצץ לעברך אש. כאשר הדרקון הוריד את ראשו, הורד מהמדף ובצע התקפת צלילה אשר מסיימת את הקרב!

הבסתה של וויברן העתיקה תזכה אותך באבן ראש הדרקון ותמצא את עצמך מועבר לאזור אחר בפסגת ארכדרגון. הדליקו את המדורה וראשו בתוך המאוזוליאום.

בפנים תמצא חדר מלא בשלדים של בני משפחת הדרקון. מולך יופיע אביר דרקבלוד שאפשר לנצח אותו באמצעות אותה טקטיקה כמו כל קרב נייט אחר. המלכוד הוא שאם לא תהרוג את הזומן שלו במדרגות, האביר יזומן שוב ושוב. זה גם הופך את זה למקום מעניין לחוות נשמות, כיוון שתוכל לסגור את האביר הזה שוב ושוב כשהוא מוזמן לאותה נקודה בכל פעם. עלה במדרגות כדי למצוא את מכשף הנחש והוציא אותו החוצה כדי לעצור אותו מזימון האביר. מקרוב המכשף חלש מאוד, אבל שמור על הקסם שלך מרחוק.

הערה צדדית, לאחר שניצחת את האביר הזה של דרקבלוד, תוכל תמיד לחזור לקבר שמאחורי אוסיירוס בגן המלך הנצרך כדי למצוא את המלאה סט שריון Drakeblood שם מצאת את שביל הדרקון.

בחזרה למאוזוליאום, שימו לב לפסל הדרקון באמצע החדר. השתמש בנתיב הדרקון Emote בין שתי הגוויות הסוגדות מול המזבח בקומה הראשונה, ותמצא את טבעת אסון .

עלה במדרגות כדי למצוא נשמה של אביר קרסטפל משמאל ושער נעול מימין. שלל את הפריט מאחורי השער הנעול כדי להשיג חנית דרקונים . מימין לשער הנעול כמה מדרגות היורדות אל דלת אותה נחקור מאוחר יותר.

חפש את המרפסת ליד המקום בו היה המכשף, שם תמצא גופה עם סולם טיטניט נשמרות על ידי מתנקשים של אנשי נחש. משמאל למכשף תמצא את המעלית שהובילה לכניסת ההריסות. בצד ימין של החדר מרפסת נוספת המשקיפה על במות העץ שטיפסתם קודם לכן כדי להילחם בדרקון. במרפסת זו תוכלו למצוא א סולם טיטניט . תוריד את המדרגות מכאן ותמצא לטאת האבן אורבת מעבר לפינה. הבס את הלטאה ובזה את סולם טיטניט לפני שנחזור פנימה. השער שנותר הוא זה שראיתם ערפל מוקדם יותר במהלך קרב הבוסים לפני שטיפסתם על הסולם.

עלינו לחזור לאסוף את השלל שעברנו על פניו במהלך קרב וויברן העתיקה, אז חזור על רציפות העץ מהמאוזוליאום. צא למטה וקח את הסולם שמולך לעוד כמה פלטפורמות שמובילות ל -2 נִצנוּץ טיטאניט . אם נחת ליד המדורה או אם רצת על פני כל האויבים, זכור כי איש הנחש עדיין עומד להיות בסביבה.

לאחר מכן, צנח על הרציף שממנו ביצעת את מתקפת הצלילה וחפש שמאלה לעוד כמה פיגומים שתוכל לרדת אליהם שיוביל אותך למטה בבטחה. כעת עשה את דרכך למרכז הכיכר שם תמצא פעמון וגופה המחזיקה א נשמה גדולה של לוחם עייף . כאן בצומת תלך ימינה ותמצא 2 בן אנוש ו -6 פשטידת דאנק .

יש כאן פריט נוסף מוסתר. לכו בזהירות על המדף והלכו מעבר לפינה כדי לנוע לאורך העמודים לגופה שבקצה מחזיקה טבעת הגנה מפלדה .

עברו על פני הפעמון לצד שמאל של הצומת וחפשו א נשמתו של חייל חסר שם בצד ימין של הבניין. יש כמה מדרגות לצד השמאלי שבו תמצאו 4 כבד ברק . היכנסו לחדר הכיפה וחפשו את נתח טיטאניט על המדף. יש גם סולם מעבר לחלון פתוח המוביל עד 2 טיטניט מנצנץ .

עלה לגג שבו היה איש הנחש המארב ועולה במדרגות כדי למצוא שני אנשי נחש וגבר נחש גדול עם גס גדול. הביס את האויבים וחפש במרפסת 12 ברק ו -2 נתח טיטאניט . אם תמשיך מכאן תמצא את עצמך שוב במאוזוליאום, משם נוכל להמשיך הלאה.

עלה למעלה במקום שבו נמצא השער הנעול ועבור דרך הדלת ימינה אל שביל הליכה. כמה אנשי נחש מפטרלים ממתינים יחד עם אחד האורב מאחורי גומחה שמוכנה למארב לך. קל להיות המום אז נסה לשמור על מרחק ולקחת אותם בזהירות.

השביל מסתיים בחדר עם עוד 2 מתנקשים. נסה לפתות אותם אחד אחד כדי להקל על העניינים. תסתכל ימינה של הכניסה ותראה איש נחש אחר שמחכה לארוב לך מהפיגומים שלמטה. אתה יכול לרדת ולארוב לו במקום!

צא מהחדר ופונה אל איש נחש גדול וגרזן טוען משמאל. אם אתה רוצה, אתה יכול גם לטפס על הסולם מהפיגומים כדי לקבל את הקפיצה עליו.

צאו למרפסת וטיפסו על הסולם אל השביל שמעל בו אתם ממלאים א טבעת אבן רעם . זז לאורך הפיגום למטה כדי להיכנס לחדר בו לטאה קריסטל מתרוצצת. זה יוריד 3 טיטניט מנצנץ . המרפסת הפנימית כאן כוללת בית החזה 3 סולם טיטניט .

תחזור החוצה למקום בו ממתינות 2 לטאות האבן. הם יכולים להיות אויבים מעצבנים שיורים בלהבות קטנות של להבה ומשתמשים בגופם כדי להתגלגל לעברך ולדחוף אותך לאחור. אבל אתה יכול להכות אותם ללא הרף כדי לדחוף אותם לאחור ולגרום להם ליפול מהצוק.

לגזול את נשמתו של לוחם עייף משמאלך לפני שתמשיך קדימה. אם אתה מבחין, יש דרקון מעל, והוא יתנודד למטה כדי לחסום את דרכך ולהפיל את האזור בלהבה שלו. זה מייגע ומאתגר להרוג את הדרקון הזה מכיוון שתצטרך להתגלגל כל הזמן על פני ההתקפה שלו ולנסות להכות אותו על ידי ריצה על פני ראשו כשהוא נושם אש. או שתוכל להשתמש בכלי נשק או כישוף בטווח לאט ולאט לאט להשפיל את הכוח שלו. אם יש לך סבלנות להוציא את הדרקון הזה, הוא יפיל 6 נתחי טיטניט , 4 טיטאניט סוּלָם , ו -2 טיטניט מנצנץ . בין אם תחליטו לרוץ על פניו או לנסות להתמודד עם הדרקון, תצטרכו להתחמק או להתמודד עם 4 לטאות אבן במעלה השביל שיתגלגלו למטה וינסו לדחוף אתכם מהצוק.

אחרי הדרקון ולטאות האבן, תיכנסו למאוזוליאום אחר כשמצדו השני מכשף איש נחש שיזמין לוחם שיתקוף אתכם. הפעם, במקום אביר, תתמודד עם גבר עירום למחצה עם אנס. כאשר אתה מעסיק את הלוחם הזה, היזהר מיכולות אומנות הנשק שלו כאשר הוא משנה עמדה שהיא שילוב ארוך. המתן עד שהמשולבת שלו תסתיים ותחזרי עליו את הלחץ. מכיוון שהוא חסר הגנה, קל להוציא אותו. הבס אותו והרווח את הראפייר של ריקרד . הקפד להרוג את הקוסם בכדי להימנע מללחם בו בפעם השנייה.

אם תמשיך הלאה, תבחין בקיר הרוס מימינך שעליו תוכל לקפוץ, אך בוא נתעלם מכך בינתיים. המשך ישר והלך על השביל כדי למצוא כמה הודעות מאיימות המבקשות ממך לא לצלצל בפעמון. בואו להקשיב למסרים ולהתקדם למדורה.

צא במורד המדרגות כדי למצוא את עצמך בחצר עם כמה אנשי נחש מפטרלים, כאשר עוד אחד קצת יותר אחורה יורה לעברך כדורי אש. הוציאו אותם ותפסו את נשמה גדולה של אביר נפילה באמצע. בצד השני המדרגות מהן הייתם יוצאים אילו הייתם הולכים בדרך השנייה. תמצאו שם מרפסת קטנה עם לטאת האבן. חזה כאן מכיל 3 טיטאניט מנצנץ וסולם שלוקח אותך למעלה.

טיפס על הסולם כדי למצוא את עצמך מול גוויית הדרקון עם עמדת NPC האבל העוינת. יש לו הרבה שריון אז הוא יספוג הרבה נזקים. הוא גם ישתמש בשיניים של דרגון כדי לחבט את עצמו ולהתמודד עם נזק רב. הוא גם ישתמש במיומנות כדי להגן על עצמו עוד יותר בעזרת שריון אבן ובשלב זה יספוג עוד יותר נזק. אז חכה עד שתחזור למתקפה. הביס אותו להשיג המגן הגדול של האוול ו שן הדרקון . צריכה להיות גם גווייה ליד הדרקון שתתן לך עוד טיטניט חלש !

מכאן אתה יכול גם לקפוץ למרפסת, אך אתה עלול לקחת מעט נזקי נפילה, אז עשה זאת רק אם יש לך מספיק HP וטבעת סילברקאט. תגיעו לשביל מוגבה כאן שבו לטאת האבן שומרת על גווייה המחזיקה את מחסום הקסם הגדול נֵס.

בהערה צדדית, תוכל לחזור ל- Farron Keep ולבדוק את הגשר שמעל המקום בו התמודדת עם השד התועה. תהיה שם גופה עם המלאה סט השריון של האוול !

כעת נחזור לחצר שבה השער נעול. לפני שמצלצלים בפעמון, ייתכן שתרצו להגיע מכאן לשיא כדי לחקור את החלק האחרון של אזור זה. אבל הדרך קדימה שופעת גברים-נחש ולכן יתכן שיהיה קשה מאוד לעבור זאת בעצמך. למזלך, אמור להיות גחלת בקרבת מקום שתוכל להשתמש בה, שתאפשר לך לזמן את הוקווד רק במורד המדרגות מחדר המדורות!

הוקווד יעשה קו שיא ברגע שתזמן אותו, אז הצטרף אליו ותוריד יחד את צבא הנחשים. עשה את זה בזהירות עד לשיא שבו תמצא שלדים נוספים כמו זה שראית עוד בצינוק איריתיל. הוקווד ישב עם שביל הדרקון. עקוב אחריו ועשה את אותו הדבר לצידו, ותרוויח את אבן טורסו מנצנצת דרקון.

חזרו במורד השביל וחפשו שביל קטן מימינכם שבו לטאה מאבן שומרת על גופה שתתן לכם אפר דרגון צ'ייסר .

הערה צדדית, לאחר אירוע זה, כאשר תחזור למקדש פירלינק ותדבר עם אנדרה, הוא יודיע לך כי להוקוווד יש הודעה מדשא החרב של הוקווד. הוא רוצה לקרב אותך באותו אזור שבו נלחמת בבוס של שומרי תהום. להביס אותו שם יזכה אותך ב אבן ראש דרקון מנצנצת .

בחזרה לפסגת הארכדרגון, הגיע הזמן לצלצל בפעמון ולצאת למאבק הבוס. לאחר שתצלצל בפעמון, ענני סערה יקיפו את האזור קדימה ומעל השער האטום. אתה יכול ללכת על השבילים ולעלות על שער הערפל כדי להתמודד עם אחד הבוסים הקשים ביותר במשחק, המלך ללא שם.

BOSS FIGHT - מלך ללא שם

הקרב עם המלך ללא שם מתרחש על העננים בזירה פתוחה גדולה. בשלב הראשון של הקרב, המלך ללא שם יותקן על הדרקון שלו, מלך הסערות. רק אחרי שאתה הורג את הדרקון, תוכל להילחם במלך חסר השם עצמו במהלך שלב 2.

המלך חסר השמות עמיד בפני ברקים, וההתקפות שלו מבוססות על ברקים, כך שאם אתה יכול להצטייד בהתנגדות לברקים, כגון טבעת אבני הרעם, מגן הרוח של עץ הרוח, סט שריון סילבר נייט וכו 'בשני השלבים 1 ו -2 , המלך חסר השם יורה לעברך ברקים במגוון דרכים, כך שאם אתה סובל נזק, התנגדות לברקים תעזור.

במהלך שלב 1, מלך הסערות לעיתים קרובות יטוס ויסתובב סביבך לפני שהוא יגבה תקיפה. כאשר מלך הסערות ממריא לכיוון כיוון השעון, נעול אותו והצמד ימינה. אם אתה רואה את המלך חסר השם מרים את זרועו ומזמן ברק סביב ידו, הוא עומד להקיף עליך רעם שעליך להתחמק מימינך. אם אתה רואה אותו מרים את חניתו, התכונן להתגלגל מהדרך כשהויברן מתנודד והבוס מניף את נשקו. מלך הסופות לפעמים ירים קצת את ראשו לאחור כשהוא מתכונן לירות בנשימה בוערת משמאל לימין. או הרם את המגן או גלג לכיוון השני. כאשר אתה לומד את תבנית ההתקפה הזו, אתה יכול גם להפסיק לנעול את ספרינט ליד הראש של wyvern כדי להימנע מהפיצוץ ולקבל נזק טוב.

שלב 1, המטרה שלך היא לתקוף את ראש wyvern, וככזה שליטה טובה במצלמה עשויה להיות קשה. למרות שזה די קל למשתמשי קסם ולמשתמשים בנשק משתנה, כתגרה, אתה עלול להיאבק הרבה כדי להשיג כמה להיטים טובים על הראש של wyvern. כמו תמיד, שימו עין גם על המלך חסר השם. אם הוא ירים את נשקו, סביר להניח שהוא עומד לתקוף אותך בעצמו מההר שלו. תמיד שמור על קצת כושר גופני כדי להתחמק מהדרך כאשר הבוס תוקף. כשהבוס מזמין ברק סביב החנית שלו, זה אומר שהוא יורד למתקפת נפילה שמשחררת תאורה סביבו. התגלגל לעברו ונסה להשיג כמה להיטים ב- wyvern אם אתה יכול לפני שתסוג.

הפיט את ההתקפות של הבוס והתגלגל מהדרך, כך שתוכל לקבל כמה להיטים ב- wyvern. ההר לפעמים יתנודד, אז נסה לקבל עליו מכה קריטית כאשר הוא קורה. עקוב אחר כמה להיטים לפני שהוא ירים את ראשו שוב. לאחר שתוציא את ההר, הגיע הזמן להתמודד עם המלך ללא שם מקרוב.

הבוס הזה נע מהר בטירוף, אבל להתקפות שלו יש רוח גבית ארוכה, מה שהופך אותו לניהול קצת לחזות. לעתים קרובות הוא יקפוץ באוויר ויטלטל קדימה עם חניתו. אתה יכול להתגלגל קדימה תוך כדי שהוא עושה זאת ולאחר מכן להכות אותו כמה פעמים לפני שתתרחק לביטחון. זו אחת ההתקפות הקלות יותר לנקום, אך אל תתייאבו, כיוון שהוא יסתובב ויניף לעברכם את חניתו בקרוב מאוד.

ההתקפות הכלליות שלו מגיעות בשילובי 2-3 מכות המתחלפים בין טאטאות לתקיפות תקורה. אתה צריך להיות נייד עד שהוא יסיים עם השילוב. הוא גם ירחיק לצד לצד לפני שיטען עם התקפה החלקה או דקירה. אז בכל כיוון שהוא ילך, שימו עליו עין וגללו מהדרך. אתה צריך ללמוד את עיתוי ההתקפות שלו ולהתגלגל בסבלנות.

כאשר אתה רואה אותו מרים את חניתו ומטעין אותו, אל תנסה לחסום את הדקירה הנכנסת מכיוון שאתה תקבל שיפוע ותסבול לא מעט נזק. אם אתה כל הזמן קרוב אליו, הוא גם ידרוס את הקרקע לנזק לאו. אז כשאתה רואה אותו מרים את כף הרגל, צא החוצה. ממרחק הוא גם ישלח אליך גלי הלם שתוכל להתחמק מהם בריצה וגלגול לצדדים

ההתקפות הקטלניות שלו הן לחשי ברק. הוא יחייב את החנית שלו לפני שהוא יתקוף כדי שתוכלו לדעת מתי היא מגיעה. כשהוא יחזיק את חניתו בשתי ידיו הוא יטרוק אותו על הקרקע שתוציא גלי הלם למספר כיוונים. אתה יכול לחסום את גל ההלם הזה או לנסות להתחמק ממנו. הוא גם יחייב את החנית שלו יותר מהרגיל מה שמזמין ברק במקום שאתה עומד עליו. אתה יכול לחסום אותו או לחכות עד שההבזק שעל המסך יתחמק מהבורג. התקפה זו תדרוש תזמון טוב מכיוון שקל לטעות בגליל ולהיפגע.

המלך ללא שם נע במהירות ופוגע חזק, אך לאחר שתלמד את דפוסי ההתקפה שלו ואת תזמון ההתקפות שלו, תוכל לנצח אותו בסבלנות. חלק מההתקפות עשוי להיות קשה להתחמק, ​​לכן עליך לחסום אותן בעזרת מגן עמיד. כשאתה קרוב לתקוף אותו בין הקומבינות שלו או אחרי הזנקות שלו, אל תתייצב בצע ותנחה עמדה בטוחה לאחר מכה או שתיים.

ניצחון הבוס מתגמל אותך בנשמתו של המלך ללא שם. עם פתיחת השער, כעת תוכל למצוא שלל נוסף באזור. מחפש טיטניט חלש ופנה לצד השני של החצר הזו כדי למצוא את המלאה סט דרקונים .

אם כבר ניצחת את לות'ריק, הגיע הזמן לעימות הסופי. אז תחזור למקדש Firelink.