מעבר: שתי נשמות גרמו לי לדאוג עד כדי כך שאני מרגיש אשם

ccBeyondPauldaily1.jpg

אני מתמודד כרגע עם רגשות אשם גדולים ואני צריך לדבר על זה. עם זאת, הוא כולל גם כמה ספוילרים של Beyond: Two Souls, אז אני רוצה שתהיה מוכן. אני הולך להיות כמה שיותר מעורפל, אבל אני גם רוצה שזה יהיה סיפור אזהרה. טעיתי אבל אתה לא חייב. לכולכם יש את הכוח להציל חיים, ומגיע לכם לדעת זאת.

כפי שציינתי קודם, שיחקתי מעבר: שתי נשמות . אתמול בלילה אפילו קמתי עם זה בחצות. זה בגלל שנשאבתי לקטע סיפורים בשם Navajo, שבו ג'ודי בסופו של דבר מתקבל בברכה בחווה של משפחת נבאחו, ונמשך לאירועים מוזרים שקורים שם.

הרגשתי שג'ודי עושה הכל נכון.

היא לא הייתה.

במהלך שיאו של אירוע זה, קיבלתי החלטות שהביאו למותו של פול. לא חשבתי שאני עושה את הדבר הלא נכון באותו זמן. חשבתי שמאחר שלקחתי זמן לקיים אינטראקציה עם מישהו בעבר, שאני עושה כל מה שאפשר כדי לפתור את המצב במהירות ולהציל את היום.

ואז גיליתי שפול מת, ודבריו של ג'ודי לאחר מכן גרמו לי להבין שהוא יכול היה לחיות.

מאז אני מרגיש אשם וכעס.

חלק מזה הוא כי אהבתי באמת את המשפחה הזו. התקשיתי קצת להתחבר לכמה מהם מעבר: שתי נשמות דמויות בגלל האופן שבו העלילה קופצת, אבל גיליתי שהקבוצה הזו היא אחת משתיים ששורשתי להן. רציתי שג'ודי ואיידן יעזרו להם. רציתי שהמפגש ההזדמנות הזה ישפיע. למרות שלא יכולתי להגיד לך את שמם של אנשים מסוימים שג'ודי מקיימת איתם אינטראקציה בקטעים אחרים, זה היה כאילו התחלתי להכיר את האנשים האלה.

ואז אכזבתי אותם.

החלק השני הוא כי כל משחקי הווידאו ששיחקתי לפניהם מעבר: שתי נשמות התנתו אותי להגיב במהירות בלחץ. אני מהתקופה שבה פנטזיה סופית למשחקים יש שעונים מתקתקים, המחייבים אותך לעשות משהו או למות. גֶשֶׁם כָּבֵד יש מצבים שבהם אין שעונים, אך עדיין הזמן אוזל. במצבים אלה, הייתי צריך לנוע במהירות, כי אם לא אעשה זאת, אוי אף רוצח מטורף עלול ללכוד את מדיסון.

אז, כאשר רגע השיא קרה במהלך מעבר: שתי נשמות 'קטע נבחו, הייתי במצב של פאניקה. שימסאמי צעק עלי; קורי ניסה לספק חיזוקים ברגע האחרון לבית; ג'יי היה בפנים עם פול פצוע, וכל מה שיכולתי לחשוב זה שג'ודי צריכה לזוז. אולי, אם היא הייתה מהירה מספיק, היא תוכל לפתור הכל בזמן שפול יקבל את העזרה הדרושה לו.

ccBeyondPauldaily2.jpg

רק הייתי צריך לזכור את המהלכים הנכונים. קבל הכל במקום מושלם. תעבדו מהר, והכל יהיה בסדר.

אלא שזה לא היה. פניתי לאינטרנט לאחר מכן והבנתי שלמרות שימאסאמי צורחת עלי, ג'ודי השתגעה, ובאד ביג יורד, עדיין כנראה היה מספיק זמן לבקר את פול.

מה שגורם לי לחשוב מעבר: שתי נשמות עושה משהו נכון. ייתכן שהמבנה אינו אופטימלי. (אני מתפלל למשחק חדש+ מצב כרונולוגי.) ייתכנו בעיות בזמן הטעינה. הפקדים יכולים להיות טובים יותר בחלק מהמקומות. זה לא מושלם. עם זאת, המשחק הזה הצליח לגרום לי להרגיש רע כשנכשל גבר חביב ומבוגר שג'ודי הכירה רק במשך כשלושה ימי משחק. זה בטח עושה משהו נכון.