פרק 1.6 - זאבים בין כבשים

פרק 1.6 זאבים בין כבשים

נצפים: 10

שבירות: 5

למשימה זו, אתה שוב הסוהר, נהמת והכל.

המטרה הראשונית היא להגן על ראם המכה כשהוא סנטימטר לאט לכיוון שער העיר. האיל הוא בעצם נקודת לכידה ניידת- עמדו בקרבתו כדי 'ללכוד' ולשמור על תנועה, להרוג אויבים שמתקרבים מספיק כדי להתמודד עם הנקודה.

ההתנגדות נעשית חריפה ככל שמתקרבים, כך שתקדישו כמה רגעים מוקדם לאסוף את פריטי האספנות שלכם. המעטים הראשונים נמצאים כולם בצד ימין, או המערבי ביותר של שדה הקרב. הכי קל לזהות הוא גוש ברייקבלס ממש מימין לשביל האיל.

ניפצו את אלה ואז הביטו ישירות מאחוריכם (או צפונה) כדי להתבונן א בניין הרוס .

כל הדרך למעלה במדרון המערבי ביותר נמצאת עצי אש ואנדרטה ויקינגית הנצפית כ טריליתון .

עכשיו תחזור לאיל ופרק בלוז עד שתתקרב קצת לשער. כאן תוכל להתבונן בשער עצמו, כמו שער סוונגארד , שנראה הגיוני.

תסתכל גם שמאלה או מזרחה כאן, שממנה זורמים החיזוקים הוויקינגיים, עבור Observable הים .

המשך להגן על האיל עד שהוא מגיע לשער, שם תוכל כעת לצפות בו כ ראם חבטה 2 .

הפעל את האיל, ובסצנה יראו אותך מטפס על הדבר שצריך לעשות בקרב עם גודמונדר, הבוס הוויקינגי.

Guddy Twoshoes כאן חלש מבחינה טכנית לפריצות שמירה, במיוחד כשהוא צב, אבל מסילות הבטיחות של הראם מונעות ממך ניצחון. במקום זאת, השתמשו בפריצות שמירה כדי לפתוח אותו להתקפות תגרה רגילות, ולחסל את המכות הקטלניות שלו.

יש לו המון בריאות, אבל אתה רק צריך לפרוץ שליש ממנה לפני התערבות חמורה.

קום על רגליך והסתובב אל התבונן בשער סוונגארד ההרוס, המתועד כעת רק כ שַׁעַר .

פני לעיר שוב והדביר את קו הבלוז הקרוב ביותר כדי לחשוף א בית יפה ניתן להבחין משמאל, מעט בעלייה.

פנה לכיוון הדלת ההיא, ואז הבט ימינה, היכן אפוליון ... מתלהם, אולי? בהחלט לא עושה שום דבר מועיל. ובכל זאת, אתה יכול לפחות להתבונן בה אפולו 2 .

התרוצצו באזור ושוברו דברים- רק הקפידו לא לרוץ במעלה רמפות עץ המגשרות את החומה לאזור חסום, כי זה יפעיל את השלב הבא במשימה. במקום זאת, מצא את המטמונים הניתנים לשבירה. הראשון נמצא בקצה הצפוני של גשר המעבר הקטן לכיוון צפון המתחם.

הבא נמצא בצד הדרומי, ליד ראש המדרגות המוביל דרך אבן חזרה לשער הראשי.

עכשיו אתה יכול ללכת לרמפה ההיא, להרוג את המגן שלה שעוד לא היית, ולעלות עליה מבלי לרדת. עצור רגע כדי להתבונן בבוס-גבר, בערך גודמונדר .

צא למטה כדי למצוא את עצמך במאבק יוצא דופן. הרבה יותר זאב מהממוצע. אפשר לרדוף אחרי הקרסוליים המטורפים האלה, אבל אסטרטגיה יעילה יותר היא להישאר במצב שמירה, לחסום כשהם מבצעים את ההתקפות שלהם ואז לחתוך אותם לגזרים לאחר שהם קופצים מההגנה שלך.

צריך רק מכה אחת כדי להרוג אותם, אז קח קצת זמן לנקות את השדה. אתה לא יכול להוציא את כולם להורג, כיוון שגאדי רק ממשיך לשרוק יותר, אבל אתה יכול לפחות להשיג לעצמך חדר מרפק.

גאדי עצמו הוא עדיין מעצמה, לכן התמקד בפאריז ובפריצות השומר עד שתוכל להקטין עוד שליש מבריאותו. היזהר מלהפעיל שרשראות ארוכות יותר כאשר עדיין יש זאבים מאחוריך.

סצנה מקדימה מחזירה אותך לשדה הקרב- ברגע שאתה יוצא מזירת הזאבים, אתה אמור לראות מקבץ של שבירים במרפסת שלפניך ופשוט ימינה.

המשך במעלה השביל, הורס את כל המתנגדים לך. משמאלך כשאתה עולה, שים לב לבית הבוער של הנצפה האחרון שלך.

רק קצת מעבר לבית הזה ומשמאל נמצאת פלטפורמת עץ עם הפעלה של הסרה והמטמון האחרון לשבר של הרמה.

לאחר מכן, רץ לרחבה המרכזית לעימות האחרון שלך עם גודמונדר.

הפעם אין זאבים, אבל גאדי יוצא לכולם, פותח את הקרב בזינוק מעופף, ואז נכנס כמעט מיד למצב נקמה. הוא חזק ומהיר ממך, אז אם אמצעים קונבנציונאליים לא עושים זאת עבורך, מנסה להתחמק ולשמור עד שתוכל להיכנס למצב נקמה בעצמך, ולבסוף לסיים את הבחור הזה.

לאחר מכן, זה רק סצנה אחת ארוכה לסוף הפרק, וקמפיין האבירים.