השקת קמפיין Siltbreaker של Dota 2

דוטה 2

דוטה 2 העלו את רכיבי ה- Battle Pass הבינלאומיים שלהם לרכישה בתחילת החודש שעבר, מה שמגביה באופן מסורתי מאגרי פרסים עבור דוטה 2 תחרות בין - לאומית. השנה הייתה קצת שונה, בכך שהיא אפשרה לקונים גישה לקמפיין שיתופי של ארבעה שחקנים. כותרתו Siltbreaker, הקמפיין אמור היה להתקיים באזורים עגומים של הריף האפל. ישנן שתי אקטים בקמפיין, שפתוח כעת.

במערכה הראשונה אתה מגלה ש- Siltbreaker התעורר בשונית האפלה. אתה מוזמן להכות את הרוע בחזרה אל תרדמתו. קונקלב הברינה מבצע את הזימון והם מבקשים שתנצחו תחילה את ריזיק המשחית לפני שתיקחו על יוצרו, סילטברייקר. בינך לבין שלושה חברים או חברי מפלגה שנפגשו באופן אקראי, תחפש דרך השונית האפלה ותחפש את ריזיק. לאחר שתמצא אותו ותנצח אותו, תהיה לך הזדמנות לקחת על עצמך את סילטברייקר במערכה השנייה.

במהלך דוטה 2 מסע הפרסום, תקבל כוכבי השלמה על סמך מידת המשחק שלך. כוכב אחד או שניים להשלמה יעניקו לכם פרסי קרב פוינט. אם תשלים אזור עם הופעה של שלושה כוכבים, תקבל פרס מ- Siltbreaker. אוצרות אלה יאפשרו לך את ההזדמנות לזכות בשליח שליחות תינוקות של רושאן נדיר להפליא. אם יש לך רמת קרב של 165 ומעלה, תקבל כפול מאוצרות Siltbreaker עבור כל הופעה בת שלושה כוכבים. יש גם הזדמנויות לפתוח הישגים שיעניקו לך יותר נקודות קרב.

אז למה אתה מחכה? קונקלביית המלח מחכה לך ולחברים האמיצים שלך לצוד את ריזיק ולהביס את סילטברייקר!

מָקוֹר: בלוג Dota 2