משימה 04 - תגובה איומה

משימה 04 - תגובה איומה

אזור המשימה: Sirocco Nord
תנאים מוקדמים: אזור Baia חייב להיות משוחרר לחלוטין

הערה: תרצה שיהיה לך נשק נפץ זמין (כגון משגרי RPG או GE-64) כדי להתמודד עם שריון הטנק.

צפה בסצנות הפתיחה של המשימה כשהגנרל מתכנן את נקמתו על שחרורך באיה. נראה שאנחנו יוצאים להגן על העיר קוסטה דל פורטו לפני שהיא תימחץ לגמרי על ידי כוחותיו של ראבלו. תתחיל להסתכל על העיר כשהיא מותקפת. שלושה סמני הרס למטה יצביעו על מיקומם של טנקים שתוקפים את עיר החוף. צייד נשק נפץ (כגון משגר RPG) והתמודד במורד צד הגבעה לעבר הסמן הקרוב ביותר.

עבור הטנק הראשון, אתה אמור להיות מסוגל לירות לעברו ממדף למעלה, ולמנוע ממנו ומהכוחות הסובבים לירות לעברך. כל טנק ייקח 2-3 סיבובי RPG להוציא. הימנע מהעיגולים האדומים הגדולים המופיעים על הקרקע כאשר טנק עומד לירות במקום זה. זוז במהירות לכיוון האש וירה לעבר הטנק הבא, קצת לאורך הכביש. המיכל הסופי נמצא על צוק למעלה, כך שתצטרך להתמודד במעלה המדרון כדי להגיע אליו.

אם אתה אוזל בסיבובי RPG, החלף למטען GE-64 בו השתמשת כדי לפוצץ את הגשר במשימה השנייה, שכן אחד מאלה ישלח את הטנק לשמיים. אתה יכול גם להתמודד עם החלק העליון של הטנק וללחוץ על Y/ Triangle כדי להסיר את מפעיל הטנק כדי להפוך את חיבור חומר הנפץ לקל ובטוח יותר (מכיוון שכבר לא תהיה מותקף). פוצץ אותו וצפה בטנק המתפרץ. כמה שניות לאחר מכן, מריו יצור איתך קשר באמצעות הרדיו ויגיד לך שהוא מוצמד במרכז העיר. מריו יכול לספוג כמה להיטים (סרגל הבריאות שלו יופיע), אבל חייו אינם אינסופיים ולכן מיד זנב אותו לעבר מיקומו המסומן.

צא למאבק (או הישאר באחד הבניינים המשקיפים על מיקומו של מריו לאפשרות בטוחה יותר) והתחל להפיל את החיילים התוקפים את מריו. לאחר שמטפלים בקבוצה הראשונית של כוחות היבשה, מטוס יטוס מעליו וישחרר נחיל צנחנים לאוויר שמעליכם. הרפד את הכוחות הנופלים כשהם יורדים לאט לעברך. מלא מחדש את ארונית הנשק על הקיר ליד מריו כשהוא מספר לך מה קרה למורדים האחרים. קבוצת מורדים במשאית תתנדנד מחוץ לשער הסמוך.

כדי להכניס אותם, עליך לחבר קשירה לחלק העליון של מסגרת השער ולשער למטה ולחץ על LT כדי לסגת את הקשירה, ולהרים את השער. כן, הייתי צריך לחפש את תוכנית הבקרה לאחר שגרדתי את הראש במשך כמה דקות כאן. כאשר המורדים בפנים, קפוץ/ התחבט בחלק האחורי של המשאית כאשר מריו מטפס לחזית. החלף לרובה התקיפה שלך (אם עדיין לא עשית זאת) מכיוון שממשחק ה- RPG קשה מאוד לכוון כשהוא על רכב נע. מסוקים מרובים ומשאיות אויב ירדפו אחריך בזמן שאתה ובני בריתך בורחים מהעיר. התמקדו קודם כל במסוקים מכיוון שהם האיום הגדול ביותר. עליך להישאר על/ קרוב למשאית המורדים, אחרת יופיע טיימר, שיכשל במשימה אם תישאר רחוק מדי.

לאחר ההגעה למיקום מוגדר (מבלי להתפוצץ), אתה ובעלות בריתך תצליחו להימלט אוטומטית וסצינה תשתלט עם סיום המשימה.