משימה 09 - קאובוי טילים

משימה 09 - קאובוי טילים
דרישות מוקדמות: משימה מלאה 'הסוד של Vis Electra'
שחרור ההתנחלות 'סימה לאון: סנטקום'

כשהמשימה יוצאת לדרך, המורדים יינעלו בקרב מול כוחותיו של די ראבלו בכל מקום. אבל ראשית כל, תצטרך להוריד משדר בקצה סימה לאון: משדר (שם מתאים). מצנח וחליפת כנף על פני הכפר, עפים מעל הבסיס/ המוצב כדי להגיע לסמן הצהוב. צנח ליד דיסק המתכת הענק החוסם את מגדל המשדרים מעיניהם והרג כל חיילים בקרבת מקום לפני הפעלת לוח הבקרה כדי להרים את המשדר.

ברגע שהוא מתחיל להופיע, התחל להציץ אותו עם משחקי RPG או קפוץ על ושתל כמה חומרי נפץ, מכיוון שהוא ינסה להוריד שוב במהירות. תנשוף אותו לשמיים ותקבל סצנה מהירה המציגה את הקרבות המשתוללים ברחבי האי. לאחר מכן יופיע מטר המציג את כוח הקרב הנוכחי של המורדים וכוחותיו של די ראבלו. אתה יכול לסייע למורדים על ידי סיוע בקרבות מפתח ברחבי האי, שיפור כוח הלחימה הכולל שלהם. כדי לנצח במאבק ולסיים את המשימה, עליך למלא את הסרגל לחלוטין כך שהגיע הזמן לצאת לעבודה.

מהעמדה המורמת שלך, אתה מוכן היטב להתחיל את מסע חליפת הכנפיים שלך לעיירת החוף המסומנת הסמוכה, שבה ארבע או חמש סירות תחבורה מספקות נגמ'שים לחוף נגד כוחותיך. גולש למטה והתחל לפרוק את ה- RPG שלך ו/ או להשתמש בחומרי הנפץ שלך GE-64 כדי להרוס את החבטות המשוריינות. אל תשכח שאתה יכול לסובב כל אחד בתורו כדי להסיר את הנהג, ואז לפוצץ אותו בזמן שהוא נייח כדי להקל על העניינים.

יוצאים לקרב הבא כאשר ה- APC האחרון יורד. זכור שתרצה לחדש את התחמושת בין כל קרב מכיוון שתתמודד עם כלי רכב חזקים בכל מקום. עצור ליד תחנת המשטרה המקומית כדי לחדש את המלאי שלך לפני שתחפוף ותחליק ברחבי הכפר לקרב הבא. הפעם מדובר בחבורה של טנקים (בסביבות ארבעה או חמישה) שדוחפים את כוחות בעלות הברית שלך לאחור. הורידו עליהם מוות נפץ עד שהאחרונה היא גרוטאות מתכת, ותמלאו את התחמושת שלכם בתחנה הסמוכה לאחר מכן. ברצינות, זה כמו להיות הרובוט הרוצח סנטה מפוטורמה (יש לך אפילו משגר תפקידים) שיעביר פיצוצים לכל החיילים השובבים.

הקרב האחרון שאליו תצטרכו לרוץ הוא כנסייה על ראש גבעה. בעוד שאתה יכול להשתמש ב- LMG או ב- RPG שלך כדי להפיל את המסוקים שמופיעים ותוקפים, השיטה הקלה ביותר היא להשתמש במשגרי Capstone FH155 על גג הכנסייה כדי לפוצץ אותם מהשמיים. לועס את כל ארבעת חמשת הצ'ופרים ודימה יגיע במסוק, מרחף מעל הכנסייה. נאחז בו כדי להפעיל סדרת סצנות, ואחריו אתה קופץ מהמסוק ומחליק לעבר טיל שיגור. כן, כולנו עשינו את זה. יהיה עליך להתמודד עם הטיל כשתתקרב מספיק, להפעיל רצף סצנות נוסף ולסיים את המשימה לאחר מכן. זה פיצוץ ממש לא נעים. רק אומר.