סיוט: מצב טרור לילה

טרור לילי

אם אתה משחק טרור לילה, אתה באמת רוצה להגיע לרף של 450,000 נקודות- כלומר היכולת לקנות מיד קורוזיב, וגישה למסור המעגל מאוחר יותר. נכון, השימוש במסור פירושו שלא תרוויחו כמעט נקודות מהסיבוב, אבל אתם מחפשים גרוטאות חקלאיות, אתם במצב הלא נכון. טרור לילה עוסק בהישרדות טהורה. התבנית זהה לסיוט, אבל אויבים קשוחים ומהירים יותר, והגרוטאות מצטברות לאט יותר. האסטרטגיה הטובה ביותר היא להפוך את הסיבובים הראשונים לקשים ביותר- כך שאם הדברים אכן מתנהלים בצורת אגס, לפחות לא הפסדת הרבה זמן. כשהמשחק מתחיל, קנה מיד את הסכין ואת הקורוזיב ופתח את המכשיר הסמוך, והביא את סך המכונות הפונקציונליות שלך לשלוש.

סכין המבולבלים. נראה שהחדר שנעלית הוא נקודת המארב הטובה ביותר, פשוט להסתובב ליד הדלת ולהמשיך להתנדנד.

בכל פעם שהחוף צלול, דחף לשני המדחס האחרים שלך. כאשר סירנות ההרג של כל האויבים הולכות, תתמודד עם גל מערבלים המתרחש על ידי שלושה מרובע. אתה רוצה להשאיר אותך מבזבז אור- אם אתה יכול לסכין אותם, נהדר, אבל הצריח ליד חדר המפתחות הוא גם די יעיל עבור 100 גרוטאות בלבד.

הסיבוב הבא בעצם מחכה עד שיהיה לך מספיק גרוטאות לקנות את המסור. ברגע שאתה עושה, השתמש בו על הכל. שמבלרים יורדים לפיצול מסריח, וריבועים עדיין קופצים ישר לתוך הלהב. האיטרציה הראשונה של ג'ק היא גם רק תקינה של הטחנה- מדי פעם הוא ידחוף אותך משם, אבל התכניות האלה לא גורמות נזק. שמור אחריו עם הלהב כדי להניח אותו למשך מספר שעות.

העדיפות הבאה שלך היא ה- Magnum וזה שדרוגים. אתה תרצה את זה לקרב האחרון עם ג'ק, אבל זה טוב גם להוציא את הבלובולות המקיאות (אחת ממש לפני 3 לפנות בוקר, שתיים ממש לפני 4 בבוקר). שדרוגים אחרים תלויים בהעדפה, אך כמובן ששדרוגי המדחס מאפשרים לך להשיג יותר דברים (בתמורה לחסך לטווח קצר). קניות טובות אחרות הן בקבוק האדרנלין הראשון (הדבר הקרוב ביותר שיש למצב זה לפוליסת ביטוח), ושדרוג המהירות הראשון. שמור מלכודות למקרי חירום- במיוחד האטת הבלובולות או ג'ק. בפרט, תרצה לשמור מלכודת גז עצבים או שניים למאבק הג'ק האחרון.

לאלה יש השפעה דומה לסיבובי הנוירו, והם יעזרו להשאיר אותו מסומם מספיק זמן כדי למלא את הגולגולת שלו בכדורים. זה לוקח בערך תריסר יריות עם מגנום משודרג לחלוטין כדי לשמור אותו מת, אבל לרכך אותו עם מלכודות לפני שהיד יכולה לעזור.

המעגל עוזר גם הוא, אך השתמש בו רק לאחר הגזתו- אם ג'ק מצליח להכניס אותך למספריים, זהו מוות מיידי. אם יש נשק שעדיין לא קנית (במיוחד משגר הרימונים), זה זמן טוב לקנות אותם בזול ולתת לו טעימה מכל הארסנל שלך. התמיד, והניצחון יהיה שלך.

מה שכמעט ואינו כולל גרוטאות בגלל המסור, ומותו של קלנסי מיועד מראש, אבל סוף סוף אתה מקבל את הישנים חסרי השינה בדולבי.