פרולוג - ההפרה

פרולוג - ההפרה

כשהמשחק מתחיל, אתה תהיה כבול במרכז תא, ממתין להנאתם של שוביך. מותג מוזר בוער על ידך כשאתה פוגש את קסנדרה ולליאנה. ברגע שהם נכנסים לחדר תתבקש לבחור את הדיאלוג הראשון שלך. בחר את התגובה שאתה רוצה עם LS ולחץ על A כדי לאשר אותה. לאחר עוד כמה אפשרויות דיאלוג (והכנסת תגובות רגשיות), תקום על הרגליים ותלווה אל מחוץ לתא.

התנודד החוצה והסתכל במבט הראשון שלך על השמים ועל האור הזוהר, כלומר הפריצה. לאחר התמודדות עם המותג הזוהר שלך, תדבר עם קסנדרה עוד. אפשרויות דיאלוג מסוימות יגדילו את הזיקה של דמות אחרת אליך. אישור חיוני לדמויות רומנטיות ולוודא שהן לא עוזבות את המסיבה שלך. בניגוד למשחקי עידן הדרקון הקודמים, שיחה היא הדרך העיקרית להגדיל את האישור (למרות שאפשר להגדיל אירועים ופריטים).

'אם אוכל לעזור, אעשה' (קסנדרה ++)

'האם יש לי ברירה?' (קסנדרה-)

שאלת סיפור: זעם השמים

צא לשבר עם קסנדרה

לאחר הליכה קצרה, סוף סוף תשיג שליטה על הדמות שלך. כרגע, אין לך כלי נשק ואפשרויות התפריט שלך מוגבלות (למרות שאתה יכול לשמור, לטעון ולבחון את המפה), אז פשוט בצע את הדרך קדימה. מוזר, קסנדרה תעקוב אחריך, לא להיפך. חצו את גשר האבן והיכנסו לדלתות שנפתחות כאשר אתם מתקרבים. פנו שמאלה והלכו לאורך השביל, כשהפרצה זוהרת מעלה ברע.

סצנה מהירה תפיל אותך אל הקרקע, כשהמותג שלך יפעם פעם נוספת. חבטו בחזרה על הרגליים ועברו דרך השער קדימה. התחל לחצות את גשר האבן כאן כדי להתחיל במסע פתאומי כלפי מטה. ההפרה תשחרר כמה שדים, תנפץ את הגשר ותתקוף את המפלגה שלך בזמן שאתה קם. במהלך הסצנה תרכוש את הנשק הראשון של המשחק (תלוי בכיתה שלך) ולאחר מכן תיזרק לקרב הראשון שלך.

שני גוונים יעסקו במסיבה ויהיה זה לשניכם להתמודד איתם. נכון לעכשיו, לא יהיו לך יכולות מיוחדות, אך ההתקפה הרגילה שלך (RT) אמורה להספיק לחלשים האלה. לאחר שהקרב הקצר יסתיים, קסנדרה תתעמת איתך.

'בסדר, אני אתפרק מנשק.' (קסנדרה ++)

'אתה צריך לסמוך עלי.' (קסנדרה)

לאחר העימות הקטן והיפה הזה, השיקויים ייפתחו לשימוש. כדי להשתמש בשיקוי, הקש על LB כדי להעלות את גלגל הפקודות ובחר את השיקוי עם LS. הקש על A כדי לאשר ולשתות אותו. שיקויי בריאות רגילים מתחדשים בחינם כשחוזרים להייבן או למחנה לאחר סיום הפרולוג. שיקויים מורכבים יותר (טוניקה, רימונים וכדומה) דורשים מרכיבים למילוי וצריך, כתוצאה מכך, להשתמש בהם במשורה.

מנקודה זו ואילך, יש לגזול מספר גופים ושקיות אם מסתכלים היטב. הקפד להשתמש ביכולת החיפוש (דחף ב- LS) כדי להדגיש פריטים ולהבטיח שתשאיר את הדמות שלך מאובזרת ככל האפשר כדי להקל על ההתקשרויות. המשך לנוע בשביל המושלג, פקוח עין על פריטים עד שתקבל תיבת מידע על יכולות. זה אמור לפתוח את יכולות הבסיס שלך (תלוי בכיתה), לקרבות הקרובים.

ממרומי העלייה שבה הפעילה התיבה, אתה אמור לראות שני גוונים על הנהר הקפוא שמתחת. אם אתה דמות משתנה, השתמש בשטח המוגבה לטובתך והפלפל אותם בקליעים. דמויות תגרה יצטרכו להחליק במורד הגדה ולהילחם בהן בכף רגל. אה ... סמרטוט עד צף. השתמש ביכולות החדשות שלך וכדאי שתתחיל להרגיש קרב במשחק. זכור שאתה יכול להשתמש ב- RS (דחיפה פנימה) כדי לנעול מטרות ולהזיז מטרות לשינוי RS.

יורדים אל הנהר הקפוא (אם לא עשית זאת), וממשיכים לטייל לעבר הסמן האובייקטיבי בצורת העין. רק קדימה, תפגוש עוד גוון ועטוף. Wraiths משתמשים בקלי טווח ויכולים להוות מטרד לא מבוטל אם תתעלמו מהם, אז עזבו את קסנדרה כדי לעסוק בצל ולרוץ במעלה השביל כדי לקחת על עצמו את העטוף (או פשוט לכוון אותו ולירות אם מטיילים אתכם). השתמש ביכולות המיוחדות שלך כדי להוריד אותו במהירות ולמזער את הנזק שהוא יכול לגרום לך.

מהמקום שבו העטוף היה, המשיכו ללחוץ קדימה עד ששני גוונים ושני עפים נוספים יורדים מהשמיים. השתמש במיקום שלך על הצוק כאן כדי לברוח מהאויבים למטה או להתרוצץ למטה ולפעול אותם (כוון לאויבים המרוחקים תחילה כרגיל). אם אתה דמות ממעמד נוכל, תתוודע לך ליכולת ההתגנבות שלך כאן (ממופה ל- Y כברירת מחדל). לאחר שהחוף צלול, הביטו בקרבת מקום (היכן שהעוטפים היו) כדי לראות מנורות בוערות ומדרגות לעלות.

בחלק העליון של המדרגות, תגיע לשבר הראשון שלך (גרסה קטנה יותר של הפרץ), שממנו יצוץ מספר קבוע של אויבים. אתה צריך להרוג את כל האויבים שהולידו לפני שתוכל לסגור את השבר. יכולת נוספת בה תוכלו להשתמש במצבים אלה היא הפרעה לקרע. זה מבלבל את כל האויבים הסמוכים ונותן לבעלות בריתך נשימה קצרה כדי להעריך את הנזק.

לשם כך, התקרב לשבר והחזק את A למשך מספר שניות. החיילים כאן צריכים לפעול כהסחת דעת, ולאפשר לך ולקאסנדרה לעשות עבודות קצרות מהשדים כאן. ברגע שכולם מתים, תקבל סצינה מהירה שבה אתה אוטם את השבר באופן אוטומטי. בעתיד תצטרך להחזיק זמן מה קרוב לשבר כדי לאטום אותו כשהקרב יסתיים. בסצנה הבאה תפגשו שני חברים חדשים (או אחד חדש ואחד ישן אם שיחקתם את עידן הדרקון השני). שיחו קצת כדי לברר מה קרה בעמק.

'אתה יודע על הסימן?' (סולאס+)

'וכאשר זה נגמר?' (סולאס+)

להגיע למחנה קדימה

לאחר שהסצנה מסתיימת, ישירות לפנים יש פער בקיר. הקש על A כדי לקפוץ מעליו (כן אתה יכול סוף סוף לקפוץ בעידן הדרקון. מעט מביך אבל טוב מכלום). יורדים לתוך הבקעה למטה. כעת תוכל להחליף בין חברי המפלגה על ידי לחיצה למעלה או למטה על כרית ה- D. כשתגיעו לפנייה הבאה של הנהר, שני גוונים ושני עטיפות יירדו על קרקעית הנהר. כאשר הם עושים זאת, תתוודע למצלמה הטקטית (לחץ על לחצן בחירה/חזרה כדי להפעיל ולכבות אותה).

כאשר הקרב מסתיים, המשיכו הלאה במורד הנהר עד שתגיעו למדרגות ליד צריף בוער. אתה יכול להמשיך בשביל בשביל למצוא גוון גדול יותר ושני גוונים פחותים המעניקים אקס ופריטים, או פשוט להשתמש במדרגות. עלו במדרגות כדי לפגוש עוד זוג עוטפים, גוון גדול יותר וגוון פחות בשביל לפניכם. לאחר שסיימו, המשיכו לנוע במעלה הגבעה על פני ההריסות הלוהטות.

חותמים את השבר במחנה

בחלק העליון תיתקל בשבר דהייה נוסף. הטילו את כוחות האויב עד שהם נעלמים ולאחר מכן סגרו את השבר (התקרבו והחזיקו A עד לסגירה). את הכוח הנותר של האויב תדע מהסרגל האדום בפינה השמאלית העליונה של המסך. כשהוא ריק אתה יכול לסגור את השבר. לאחר שתעשה זאת, עליך להגיע לרמה 2 ולקבל את נקודת היכולת הראשונה שלך להוציא. זה גם מבטל את הנעילה של רשומת התווים בתפריט, כך שתוכל להשתמש בה.

דבר עם לליאנה

פתחו את דלתות העץ הגדולות קדימה וצאו אל גשר האבן. בחלקו התחתון נמצא מטמון אספקה ​​שבו תוכל למלא את אספקת השיקוי שלך במידת הצורך. בקצה הרחוק של הגשר תשתלט סצנה.

'מה עם ההפרה?' (סולאס+)

לקראת סוף הסצנה תקבלו את הבחירה באיזו דרך לנסוע כדי להגיע לפריצה עצמה. אתה יכול לקחת את שביל ההרים הארוך יותר או לטעון ישר על פני שדה הקרב. להלן, שני הנתיבים נחלקו, לכן קראו את הדרך הרלוונטית לבחירתכם.

'תטען עם החיילים.' (קסנדרה ++)

טען קדימה למקדש עם החיילים

עקוב אחר השביל הליניארי אל ראש הגבעה והתכונן לעצמך לקרב לפני שתעבור בשער האבן בראשו.

חותמים את הבקע כדי לאבטח את שביל המקדש

במישור שלפנים, החיילים יעסקו בגוונים ועטופים סביב קרע. עבדו קדימה, השתמשו בחיילים כהסחות דעת כאשר אתם יכולים בזמן שאתם מתקרבים לבסיס השבר.

הגל השני מהשבר יכלול אויב חדש, האימים הקטנים יותר. לאויבים אלה יש את היכולת להכנס לאדמה ולהופיע מחדש מתחת לדמות הפוגעת בהם. נסה להמשיך לזוז כדי להימנע מהתקפותיהם. ברגע שהאויבים מפסיקים להשרות, סוגרים את השבר. לאחר הקרב, תקיים שיחה קצרה עם המפקד קאלן, לפני שתפנה לכיוון המקדש.

'קח את שביל ההרים.' (קסנדרה-) (Varric ++)

להגיע למקדש דרך שביל ההרים

טיפס על הסולמות שלפניך עד שתגיע לכניסה למנהרות. בכניסה יש גוון גדול יותר, רק מחכה להגיד שלום. ממש מעבר לו מחכים שני עוטפים להצטרף גם הם לכיף. נקו את החדר הראשון וטיילו עמוק יותר פנימה. קצת יותר פנימה תתקל בגוון גדול יותר, בגוון פחות ובשני עמודים בחלק העליון של כמה מדרגות. כעת עליך להתאמן היטב בהפרדת האויבים הללו.

כשתגיע שוב לאוויר הפתוח, תמצא את גופותיהם של כמה מהצופים החסרים. זה לא מבשר טובות.

חותמים את הבקע כדי לאבטח את שביל המקדש

רק קדימה, תמצא קרע נוסף עם אויב חדש, עוטף בין הגוונים הפחות. סחטו אותם במהירות. הגל השני מהשבר יכלול אויב חדש נוסף, האימים הקטנים יותר. לאויבים אלה יש את היכולת להכנס לאדמה ולהופיע מחדש מתחת לדמות הפוגעת בהם. נסה להמשיך לזוז כדי להימנע מהתקפותיהם. ברגע שהאויבים מפסיקים להשרות, סוגרים את השבר. לאחר הקרב, תקיים שיחה קצרה עם הצופים ששרדו, לפני שתפנה לכיוון המקדש.

'זה היה שווה את הסיכון'. (סולאס+)

יורדים מסדרת הסולמות כדי להגיע למישור החרוך למטה.

היכנסו למקדש

חצו את הפסולת השרופה ונכנסו למקדש בבסיס ההפרה.

מצא דרך למטה אל השבר

עקוב אחר השביל הליניארי במורד השבילים אל השטח הפתוח הגדול שמתחתיו מחכה השבר. לאחר סצנה המציגה כמה אירועי עבר, תפעיל את השבר ותזרק שוב לים הקרב הסוער.

חותם את השבר במקדש

הפעם אתה (וכל הכוחות של קסנדרה ולליאנה) תתמודדו עם שד גאווה. עם זאת, אין כאן הרבה קריאות אזעקה, שכן מספר החיילים של בעלות הברית יעזור להסיח את דעתו ולהתמודד עם נזק שבבים. למרות שקל להימנע ממנו, שד הגאווה הוא פוגע כבד ובעל שריון בלתי חדיר. כדי לעבור אתה צריך לשבש את השבר. בכל פעם שהשד משתמש בשומר (שרשראות כסף מכסות את בריאותו), שיבשו את השבר להסרת השריון. לאחר קצת הלם, גוונים ישרצו ויצטרפו גם הם לקרב. המשיכו להתרחק מהאויבים והשד ייפול. כשהוא אכן ינסה לאטום את השבר וסצנה תשתלט.