הספינה

הספינה

הבריחה לא מתנהלת כמתוכנן, ואוולין תוקפת את הסירה הנמלטת כל כך חזק שהיא גורמת לאיתן לנקות את הסיפור. תמשיך את החלק הבא בתור מיה.

קום על הרגליים וחקור את ההריסות של הסירה. יש באמת רק דרך אחת, כך שתתקלו באיתן תוך זמן קצר.

הוא ילקח אותו מהזרם באותה מהירות, אז לחץ הלאה לתוך הסירה. הקטע הבא די ליניארי, ואין אויבים, אז פשוט המשיכו ללחוץ קדימה, למרות השטות הכללית, החושך והפלאשבק מדי פעם.

הישב כשאתה מגיע לפלאשבק שבו שני עובדים מדברים על כך שכולם בחדר המכונות מתים. אתה עומד לעבור ליד מטבע עתיק, ואין דרך לחזור עליו אחר כך. תוריד את הצוהר שעליו דיברו העובדים. פנה שמאלה, עקוב אחר הצינור עד שהוא מסתעף, ולאחר מכן פנה ימינה. בצד שמאל של המבוי סתום הקטן הזה נמצא המטבע.

חזור אחורה במורד הענף השני, והוריד את הפיר לרמה נמוכה יותר. נכנסו לשני החדרים הקטנים כאן כדי להציץ במניפסט הצוות, ולציין ששני העובדים בפלאשבק לא הגיעו רחוק.

רד במסדרון לחדר קרוע ופנה שמאלה למדרגות. כאן תגיע פנים אל פנטזם עם אוולין, אבל זה לא יחזיק מעמד.

עקוב אחר עופרת שלה לתוך חדר קטן במיוחד, וטיפס על הסולם על הקיר הרחוק.

שים לב שוב, כי עוד מטבע שאפשר להחמיץ עולה. אתה עומד להגיע לחדר שבו אתה צריך לרדת למים ואז לטפס שוב על סולם קצר למעלה.

צנח למטה, אך לפני טיפוס בסולם, חפש את האזור משמאלו. יש כאן מטבע, מוסתר באופן בלתי נראה מתחת לעומק.

עלו במדרגות לעוד פגישה קצרה עם lil 'E. לפרק הבא יש אויבים, אז אל תתעכבו. הדרך שלנו החוצה היא דלת חדר המדרגות האלקטרונית בפינה, אך היא זקוקה לנתיך. הנתיך בחדר הגדול ביותר בקטע- זה לכיוון המרכז עם שתי דלתות. היכנס, ותראה את הפתיל מנצנץ בחושך

עובשים יופיעו כאשר אתה מתקרב, אז רץ בשביל זה, תפוס אותו, ואז רץ החוצה ומיד סגור את הדלת מאחוריך. ספרינט לחדר המדרגות (רביעייה או שתיים יסתובבו במסדרונות עכשיו) והעמיס את הנתיך.

דחף דרך ושוב סגור את הדלת מאחוריך. טיפסו לקומה השלישית, ועברו בין כמה חדרים לא ראויים לציון כדי למצוא את אוולין צופה בטלוויזיה. גבר, ילדים בימים אלה.

היא תתעקש שתצפה גם כן, אז קח את הקלטת הווידאו-כל-כך מעופשת-כל-כך מסטיק מהשולחן והכניסו אותה למכונה. אתה מבזק לסירה רגע לפני ההתרסקות, נכנס לנעליו של ... עצמך בעצם- נראה שאתה עדיין מיה בפלאשבק הזה. מיה, הפעילה הסודית של תאגיד נשק ביולוגי חשאי. המ.

שוחח עם השותף הפצוע שלך, ואז התחל לצוד את אוולין (אין ספוילר להגיד שאתה לא מצליח לתפוס ולנטרל אותה לפני שהיא הופכת לבעיה). אתה צריך לחקור את הקומה הזו לפני שמיה תשתמש במעלית, אבל עדיין אין אויבים, אז קח את הזמן. בפרט, יש כאן הרבה תחמושת של מקלעים. קח הכל לפני שאתה מצמצם את המטרה שלך, שנמצאת ממש מעבר לחדר האוכל. הדלתות הכפולות כאן נעולות, אבל יש פתח בפינה, שמאל מהדלתות ומיד שמאל ממה שנראה כמו מתלה שרתים.

עברו לשם ונתקלו בערימה של 'הקאות', ותבקשו מיה לכייל את הגשש שלה מחדש. אתה יכול גם לתפוס עשב מהכיור כאן- נראה סניטרי לחלוטין. כעת תהיה מעופש שיתעסק בחוץ. יש הרבה תחמושת בפלאשבק הזה, אז כל עוד אתה לא משתגע עם זה, אל תהסס להוציא להורג כל אויבים שאתה נתקל בהם. כתמיד, נסוג לאט, השתמש במטרה, ועם מקלע הירי בהתפרצויות קצרות כדי למזער פסולת (תוך הגדלת בזבוז).

פנו למעלית כדי להציץ באוולין. כי אתה יכול לסמוך לגמרי על העיניים שלך בשלב זה.

חכה למעלית, צא פנימה, ואז צא מיד החוצה כשמובילה מנסה לארוב לך. אקדח את הפראייר ואז צא לרמה S2- הקומה היחידה הזמינה. רץ למטה בסעיף זה. כשתגיעו לחדר עם צינור ענק במיוחד מימינכם, שייבל יתקוף משמאלכם, אבל אפילו לא כדאי לצלם.

פשוט תפס את העשב ואז תחמושת מקלע משמאלך כשיוצאים מקטע זה, וסגור את הדלת מאחוריך.

בחלק הבא יש סקיטר מי הוא שווה לצלם, אז עשה זאת. שים לב גם לדלתות הכפולות כאן- אינך יכול לעבור אותן כעת, אך הן שימושיות מאוחר יותר.

תפוס כמה פצצות חכמות בארון פתוח בקצה האולם הזה, ואז פנה שמאלה ודרך הדלתות הכפולות. התעלם מהרציף והמדרגות באמצע החדר (והמולדר וסקאלי עושים את דרכם במורד)- פשוט רץ אל הדלת הרחוקה וסגור אותה מאחוריך. אתה עכשיו במסדרון שבו מיה חושבת שיש לה את אוולין בפינה (הכנס צחוק חלול), אבל הדלת נעולה. אלן מייעץ להסתכל דרך המטען שלך, שנמצא בדלת הרחוקה ביותר במסדרון הזה, בצד שמאל.

רסק את הארגז לאספקה, ואז חטט את המחסום הירוק משמאלך כדי לחשוף אוצר של קורוזיב- סוג פריט חדש.

ביסודו של דבר מדובר בבקבוקים קטנים של חומצה שניתן להשתמש בהם להמסת מנעולים. אז אתה יכול לפתוח את הדלת לאוולין עכשיו או, אם אתה רוצה לשחק בבטחה, חזור אל הדלתות הכפולות שבהן היה הסקתר. כל האויבים שבדרככם נעלמו, והחדר הזה מכיל לא רק מאכל יותר, אלא יותר פצצות, ועוד תחמושת מכונות ירייה. כל אלה דברים טובים.

תחזור ותאכל את הדלת שאוולין מתחבאת מאחוריה. חפש אותה באזור זה, אם כי ברור שהיא תימצא רק אם היא רוצה להימצא.

הגיע הזמן לחזור לאן שבאת. יש עוד אויבים שמסתובבים עכשיו, והפעם אי אפשר להתחמק מהשניים בחדר המדרגות. נסוג במעלה המדרגות, משאיר פצצה חכמה להוציא את הליכון, ואז יורה או מתחמק מהסורק.

לחץ קדימה אחורה למעלית. בחדר הזה עם הצינור הגדול שבו התחמקת ממארב קודם לכן יש לפחות שלושה אויבים מוכנים לקפוץ אליך- השתמש במקלע כדי לחרוש את השורה.

עלה למעלית בדיוק בזמן כדי לראות אותה סגורה מול אווי. כמה מוכר.

העלה את המעלית ואז פתח את דלתות הבטיחות כשהוא עוצר. אתה תקוע בין הרמות, אבל [F] יאפשר לך לטפס לקומה השנייה של הספינה.

לך לחדר האורחים (החדר שבו החל ההברקה הזו), כדי לקבל רמז על מיקומה של אווי.

חזור במסדרון, עבר את המעלית לחדר הדרגש. אתה יכול להשתמש במאכל כדי לטעון שתי פצצות מתיבת הנעילה כאן.

השתמש באחד מהם כדי להוציא את הגלגול החודר קדימה. יש כאן עוד תיבת נעילה עם עוד פצצות בפינה, אם תרצה.

חזור לחדר האוכל, ואז היכנס לחדר הסמוך- זה שהיתה לו דלת חסומה בעובש שלא תוכל להיכנס אליה לפני כן. עכשיו לחדר הזה יש אוורור פתוח גבוה על הקיר הימני.

הזדרז במהירות, כי תבנית הדלת תתחיל להוליד אויבים ברגע שאתה נכנס פנימה. פנה שמאלה לחדר המדרגות ועבר עד 3F. אזור זה צריך להתחיל להיראות מוכר.

ממש מחוץ לחדר הווידיאו, תתקלו באלן, שלא טוב לו.

ברגע שהפרק הקטן הזה נגמר, אתה מתמוטט ומתעורר .... עדיין בפלאשבק. עברו על פני הגוף לחדר עם מחשב נייד.

אינטראקציה איתו לעוד פיצוץ מהעבר, ואז פתח את הדלת הרחוקה ופנה במסדרון אל החושך. הפעם אתה מתעורר בהווה, בדיוק בזמן לשיחה לא לגמרי לבבית עם אוולין.

חזור למקום שבו אלן מת כדי לקרוא את התיק הסמוך - שווה ערך קובץ לשטן שלך בהישגי הפרטים.

באותו חדר, אתה יכול כעת לפתוח את דלתות המעלית ביד.

טיפוס במעלה הסולם הצהוב הגדול ואז הורד כאן את פתח הגישה.

אתה נמצא כעת על גשר הספינה, נקייה מאויבים. לעת עתה. בקונסולה הרחוקה מהחלון נמצא מחשב שעדיין פועל.

השתמש בזה כדי לעבור בין הזנות של מצלמות אבטחה עד שתמצא את איתן. לסבול מפחד קפיצה קלה, ואז לסרוק את הגשר אחר שלל, כולל אבק שריפה ופצצה מרוחקת נטושה. הישארו דרומית מזרחית כדי למצוא את בקתת הקפטן, המסומנת בנוחות ונעולה.

בפנים ארון מקלע, ש * נעול *, אך עדיין ניתן לצבור מפה שימושית של הספינה ומפתח ברגים.

אין עוד הרבה מה לעשות כאן- יש חדר פצצה עשב ומרוחק בחדר המדרגות החסום, יחד עם דמות הר כולם, אבל בלי נשק אתה לא יכול לתבוע אותו עדיין. כשתהיה מוכן, פתח את הדלתות של המעלית אכן חוזרות לפיר המעלית.

צנח למטה והשתמש במברג כדי לפתוח את הצוהר העליון של מכונית המעלית. זרוק פנימה כדי לראות שני חורים פעורים היכן שהאלקטרוניקה צריכה להיות.

מה שדרוש כאן הוא נתיך (זה שבו היית פותח דלת קודם לכן, למעשה), וכמה כבלים. בדוק את ההערה על הקיר כאן כדי לאשר ולהוסיף ערך קובץ. מכונית המעלית קבועה בין מפלסים, ומאפשרת לך לצאת למעלה או למטה. הרם, ומיד לפניך סכין הישרדות, תקועה בשולחן. תהפוך את זה לשלך.

בדוק את המפה שלך ופנה לטרקלין. אתה מעיר כמה עוברים בדרכך, אבל כל עוד אתה סוגר את הדלת מאחוריך לפני שהם באמת עוברים דרכה, יהיה בסדר.

יש כאן חידה, אבל היא די פשוטה. הציורים על קיר אחד ניתנים (1) למראית עין) ו (2) מסתובבים. סובב אותם כך שיתאימו לציור על הקיר הנגדי כדי לפתוח אוצר של קורוזיבים.

כשחזרנו, המולדרטי בפינת האוכל צריכה להיעלם, אבל עכשיו מסתובב מסדרון בלי שום זרוע במסדרון. אם עדיין לא קיבלת את ההישג שלך 'דברים הפכו לאישיים', זה זמן מצוין.

חדר האורחים ברמה זו (שם החל ההברקה של מיה) הוא כעת חדר שמירה. אתה יכול לאסוף שם תחמושת וקורוזיב, כמו גם לשמור את המשחק שלך ולאסוף פריטים מיוחדים מתיבת המלאי (אין לך, אבוי, גישה לארסנל של איתן).

התחנה הבאה שלנו היא חדר הדרגש, המפוצל כרגע לשניים על ידי הריסות. למחצית הנגישה יש קצת אבק שריפה ושקית כימיה במיקרוגל, אבל זה החצי השני שאנו מחפשים. השתמש במכשיר קורוזיב כדי להמיס את המנעול ולתבוע את הטוב שבפנים, כולל מפתח הארונית של קפטן על השולחן.

עצור ליד חדר האורחים ופנה מספיק מקום במלאי שלך לכלי נשק חדש, כי זו עונת המקלעים. ראש חזרה למעלה דרך פיר המעלית לגשר. יש כאן עוינים, אבל מתחמקים בקלות כשחוזרים ישר לתא הקפטן.

תבעו את אקדח המכונה P19, והעבירו באופן דרסטי את מאזן הכוחות על נתח הפח והריר האומלל הזה.

תוכל לבדוק זאת מיד, שכן שייבל התממש ממש מחוץ לדלת התא.

כן, האקדח עדיין עובד. כעת, כשאתה חמוש, חזור לחדר המדרגות והוציא את המפלט של מר בכל מקום.

חזור לפיר המעלית וחזור לקומה 2. שמור את המשחק שלך, ואז פנה לחדר בפינה הנגדית של קומה זו ממך (דלת קטנה ליד תיבת מנעולים- היא בפינה הצפון מזרחית של המפה עם סמל סולם קטן. ).

טיפס על הסולם של מחסן החלודה הזה, וירה בכובע הראש כאן- האחרון על סיפון הספינה.

תרצה גם לפתוח את קופסת המתכת האדומה כאן- זהו הנעילה היחידה שמיה אי פעם קיבלה, והיא תצטרך להבטיח מטבע עתיק מאוחר יותר. טיפוס במורד הסולם וחזרה לפיר המעלית. צנח הפעם לקומה 1- זהו האזור שהזנת קודם לכן ברמה, כשתחמקת מכמה עוברים והשתמשת בנתיך כדי לפתוח את הדלת.

עובש כאן עכשיו הוא ... ללא התייחסות מוזרה- אתה יכול לעקוב ולצל אותם בקלות.

למרבה הצער, אין בונוס מאחורי הגב RE: 7 , אז או להתחמק מהם או להפיל אותם, כרצונך. אתה יכול לבזוז לא מעט דברים מהחדרים האלה, כולל שני רשומות יומן, אבל הפרסים האמיתיים הם בחדר הבילויים. השתמש במאכל כדי להיכנס פנימה ולטעון צרור שלל, בתוספת שדרוג תרמיל כדי לשאת את הכל.

לאחר שביזה את הרצפה, זכור לתפוס את הנתיך ולאחר מכן צא דרך פיר המעלית.

עלו במדרגות עד לקומה השלישית, ממש כמו כשנכנסתם לראשונה לחלק זה של הסירה. עברו בחדר הטלוויזיה ונכנסו לחדר שבו שלחתם את הודעתכם בחצי הגמר לאיתן. השתמש במנעול שבקופסה כאן למטבע העתיק השני האחרון שלך.

השתמש במקצת קורוזיב בדלת חדר הבקרה, ועקוב אחר המסדרון דרך חדר המקלחת, אל תוך המפרץ החולה. וודא שיש לך את הפצצות המרוחקות ואז צא למרכז החדר- לפתע יופיע מאחוריך מעופש גדול. זה כנראה המקום הכי קל להשיג את ההישג 'זהו בשר בשר מתובל'. העץ מאוד מחבק- פשוט תנו לטבע להשתלב, ואז לנעוץ פצצה חכמה במעלה הנחיריים ולפוצץ אותו לעזאזל.

בוזז את החדר לכמה נוזלי כימיה ולכבלי החשמל הדרושים לך, המחברים צג קטן לגלגלים לקיר בפינה.

עכשיו יש לך כל מה שאתה צריך כדי להגיע לאית'ן, אבל ברגע שתתקן את המעלית לא תחזור לחלק זה של הספינה. חקור ובזז בכל מקום שאתה עדיין רוצה, ואז חזור למעלית וחבר את הרכישות שלך.

סעו במעלית ל- S2, שכדאי לכם לזכור מהפלאשבלק. הפריסה עדיין זהה, אך יש עוד עובדי סיור. שימו עין מסוימת בחדר הצינורות הגדול, שם יורד סייתר זוחל מצנרת התקורה, בסגנון קסנומורף. פצצה תוציא אותו מהדרך, ומעטים של גולגולות יפטרו מהערבל שתוקף כמה מטרים מאוחר יותר. בחוץ במסדרון נופל רגל רגל מלמעלה, והוא גם מועמד אידיאלי לגולגולת.

בחדר עם דלתות כפולות יש עדיין שפע שלל טוב, אך חדר המדרגות השתנה מעט. עכשיו אתה צריך לעלות במדרגות, והם נשמרים על ידי חרמש (פצצה אחת להרוג), וכתם קיא שומני שמתבטא רק כאשר אתה מגיע לפסגה. ניתן להסיר זאת באמצעות פצצות מרובות שהונחו בדרכו, או פצצה אחת אם תוכל לגרום לה לתקוף אותך.

תפוס כאן פצצה חלופית במפלס הקרקע, ואז ניפץ את הארגזים למעלה לאספקה, ועבור דרך הדלת. כשתעגל את הפינה ויורד במדרגות כאן, תראה קופסת נעילה.

קופסה זו מכילה את המטבע העתיק האחרון במשחק. חוזה. פותחים את הקופסה קורוזיבית ותובעים את הפרס שלכם, והזיפו את ההישג 'שקנאים בכיס' שלכם.

יש שתי פצצות נוספות בארון נעילה בתא המטען הישן, אבל כשתהיה מוכן לסיים את הפרק הזה, תחזור לחדר שבו אווי כינה אותך לראשונה 'אמא'. ויש את איתן.

אחרי סצנה מורחבת ואינפורמטיבית, אתה שוב איתן. זהו שביל ליניארי שיוצא מהספינה- במורד המדרגות, עובר דרך חור ברשת התיל, ואז יוצא מהדלת ולתוך הביצה.

פשוט המשיכו ישר קדימה (שימו לב למסוק שלמעלה) עד שתראו צריף קטן. לכו מתחת למזח שבו סולם ייקח אתכם לחדר שמירה, והפרק האחרון.