סקירת היתר שיקוי

רוצה לדעת אם Potion Permit שווה לשחק? ראה מה יש לנו לומר על RPG life sim בסקירת היתר שיקוי זו.

 סקירת היתר שיקוי

שורה תחתונה

Potion Permit הוא הצגה רצינית של ז'אנר סים החיים המשלב יצירה, פתרון חידות ואלמנטים של RPG לחוויה מרעננת. כל עוד שחקנים יכולים להסתכל מעבר למיני-משחקים הפשוטים מדי שלו, הם ימצאו נחמה רבה בקאסט המגוון של דמויות בלתי נשכחות.

היתרונות:

 • אמנות פיקסלים מפורטת
 • דמויות מעניינות
 • מכניקת יחסים מהנה

הרמאים:

 • חידות מייגעות
 • משימות אחזור של Grindy
 • תנועת אופי איטית

בימים אלה, נראה שכל כותר אינדי חדש שהוכרז הוא או משחק חקלאות אוֹ life sim עם אלמנטים חברתיים, מערכות יום/לילה וקאסטים של NPC צבעוניים להתיידד.

אישור שיקוי הוא המתמודד האחרון בז'אנר הצומח הזה ולרוב, מצליח לעמוד בו אצבעות. משחקים כמו Animal Crossing , Harvest Moon, ולאחרונה, Stardew Valley.

בסקירה זו, אחלוק את מחשבותיי על הסיפור, התפאורה, המשחק, הוויזואליה והביצועים של Potion Permit כדי לעזור לך להחליט אם זה סוג המשחק שאתה נהנה לשחק.

בעוד שהניסיון שלי מבוסס על גרסת ה-Nintendo Switch שסופקה על ידי המוציא לאור, Potion Permit זמין גם ב- קִיטוֹר , פלייסטיישן , ו אקס בוקס פלטפורמות.

קָשׁוּר: משחקי אינדי נינטנדו Switch הטובים ביותר 2022 המשחקים המרגיעים הטובים ביותר 2022 משחקי Pixel Art הטובים ביותר 2022

סיפור ותפאורה

 אישור שיקוי  אישור שיקוי

מההתחלה, Potion Permit מראה הרבה הבטחות בסיפור, בתפאורה ובדמויות שלו, שרובן מרגישות מקוריות לחלוטין או נותנות ספין ייחודי לטרופ קיים.

אתה משחק בתור כימאי שנוסע מביתם בקפיטול לאי מונבורי, כפר אידילי קטן עם היסטוריה עשירה שהובילה לחוסר אמון מוצדק משהו ברפואה המודרנית.

לפני שנים ערכה קבוצת כימאים ניסויים באי שהביאו לדעיכה סביבתית, מה שגרם לקהילה להיפרד משאר החברה כמעט לחלוטין.

מהר קדימה אל היום ונוכחותך מתבקשת על ידי ראש העיר של מונבורי עצמו לאחר שבתו נופלת טרף למחלה מסתורית שדוקטור המכשפות המקומי לא יכול לתקן.

 תמונת היתר שיקוי  תמונת היתר שיקוי

כשהגעת למונברי ברכבת, אתה מתוודע לאט אבל בטוח לכולם בעיר, שרובם פושרים או עוינים לחלוטין כלפיך.

רק לאחר שהוכיחו את עצמכם ככימאי מוכשר ואמין, המקומיים מתחילים להיפתח, בתורם לחלוק פרטים על העבר שלהם ועל האי עצמו.

עם הזמן, אתה יכול ללמוד מה גורם לכל תושב לתקתק כשאתה מפתח מערכות יחסים ייחודיות עם כל אחד על ידי שיחה, מתן מתנות והשלמת טובות הנאה.

מצאתי את ההיבט הזה של המשחק מרתק ותמיד שמחתי לשוחח עם תושבי הכפר כדי ללמוד על המוזרויות השונות שלהם, הדרמה בת עשרות השנים והרצונות הפנימיים ביותר שלהם.

פירוט משחק

 משחק היתר שיקוי  משחק היתר שיקוי

בצד המשחקיות של העניינים, Potion Permit מתחיל חזק באותה מידה, אבל בסופו של דבר מתחיל להישחק את קבלת הפנים שלו בגלל כמה מכניקת פאזלים מייגעת.

במשחק הזה, כימאים הם בעצם רופאים המאבחנים מטופלים על ידי הערכת גופם לפני שהם יוצרים תרופה טבעית לריפוי כל מה שמפריע להם.

זה נעשה על ידי השלמת מיני-משחקים פשוטים שונים המזכירים את Simon Says ומשחקי ילדות אחרים שבהם המטרה היא לשנן דפוס מסוים.

לאחר שאבחנת מחלה מסוימת מספיק פעמים, הדמות שלך תזהה אותה באופן מיידי ותדלג לחלוטין על חלק המיני-משחק.

 משחק היתר שיקוי 2  משחק היתר שיקוי 2

בעוד שהמיני-משחקים עשויים להיות קלים ומאוד סלחניים, הם מתחילים במהירות להרגיש כמו מטלה ולא היבט מרתק במשחקיות של Potion Permit.

אני מגדיר את זה עד שיהיו רק 3 וריאציות שכולן נמשכות הרבה יותר ממה שהאדם צריך אי פעם כדי להשלים את מה שהם בעצם משחקי זיכרון.

לאחר שאבחנת מטופל, עליך לגשת לתחנת השיקויים שלך כדי ליצור את הטיפול הנכון באמצעות חומרים שנאספו במיני-משחק פאזל בסגנון טטריס.

חלק זה יש להודות הרבה יותר מרתק מכיוון שהוא דורש מחשבה ממשית כדי למלא את כל הצורה תוך התמודדות עם הגבלות שמונעות ממך להשתמש באלמנטים מסוימים בשיקוי נתון.

 משחק היתר שיקויים  משחק היתר שיקויים

מלבד קטעי האבחון והטיפול הללו, Potion Permit כולל קרב פשוט של פריצה וחתך שרואים אותך כורת, מרסק וחותך עצים, סלעים, צמחים ואויבים.

זה נעשה על ידי ביקור בחלקים לא מאולפים שונים של האי הכוללים אזור מיוער, הרים מכוסים כפור ושממה יבשה כדי לאסוף חומרים שונים שמשרצים בכל אזור.

כמעט כל קווסט ושדרוג ציוד דורש מספר מסוים של חומר נתון, מה שמחייב אותך לעבור הלוך ושוב בין כל אזור במהלך היום ובלילה.

בעוד שהמשחק כולל מערכת נסיעה מהירה שמאיצה את התהליך, מצאתי שמהירות ההליכה של דמות השחקן השאירה משהו לרצוי.

גרפיקה וביצועים

 תמונת משחק היתר שיקוי  תמונת משחק היתר שיקוי

מבחינת ביצועים, Potion Permit פועל בצורה חלקה...לרוב; עם גרסת ה-Switch, שמתי לב לירידות מסגרת עם המעבר מאזור אחד לאחר.

בנוסף, נתקלתי בשני באגים שאילצו אותי לחזור לשמירה קודמת: אחד שמנע מהכלב של הדמות שלי לזוז ואחר שהציב אותי מחוץ למפה לאחר נסיעה מהירה.

מחוץ לשני המקרים הללו, התרשמתי ביסודיות מרמת הפירוט בסגנון אמנות הפיקסלים התוסס של Potion Permit.

הדמויות כולן אקספרסיביות בצורה מפתיעה והסביבות עמוסות בטונות של פרטים קטנים, חסרי משמעות לכאורה, המוסיפים לאווירה והתחושה הנעימה של המשחק.

פסק הדין הסופי

 משחק וידאו היתר שיקוי  משחק וידאו היתר שיקוי

עד שהמסע שלי באי מונבורי הגיע לסיומו, נשארתי עם יותר זיכרונות טובים מאשר רעים, שכן התושבים קיבלו אותי כאחד משלהם.

אני שמח מאוד לדעת שעזבתי את הקהילה במקום טוב יותר וחש תחושת גאווה ביכולתי לפתור את בעיותיה, למרות שרבים מהם נופלים מחובותיו של כימאי.

בעוד שחלקי הפאזל נשחקו במהירות, העובדה שניתן להשלים אותם בלי הרבה מאמץ או מחשבה הופכת אותם למטרד קל במקרה הרע.

בסופו של דבר, הדמויות, השיחות והסיפור הם מה שמשכו אותי וגרמו לי לעבור את החלקים היותר מטונפים של המשחק עד שכל העבודה הקשה שלי השתלמה לבסוף.