הפוך את מכשף 3 למשחק הישרדות עם מוד

המכשף 3: ציד פרא

קהילות מודניות לא מפסיקות להדהים אותי, ויש מוד אחד ממש אחרון שמגבש את יראת הכבוד שלי. המכשף 3: ציד פרא הקהילה יצרה מוד שנקרא Primal Needs שלוקח את המשחק לרמה חדשה לגמרי. ולא, למרות השם, זה לא קשור לסקס.

המכשף 3 Mod של צרכי Primal Needs מוסיף את הטרופים המוכרים של משחקי הישרדות. יהיה לך צמא, רעב וסורגי עייפות שעליך לעקוב אחריהם. במילים פשוטות, תצטרך לאכול, לשתות, ולהרהר, או שהרבה דברים רעים יתחילו לקרות לג'רלט. כדי להרחיב את זה יותר, מד הצמא שלך מתמלא בשתייה, אבל מכל הסורגים הוא מתרוקן הכי מהר. הוא גם ממלא את המהירות ביותר, אך תצטרך לפקוח עין נוספת על הצמא שלך על כל השאר. אם אתה נותן לזה להיות נמוך מדי, הסיבולת שלך לא תתחדש.

בעוד שברעב הרעב שלך מתרוקן לאט יותר מצמא, מודל Primal Needs גורם למזון לרפא פחות מהרגיל ונותן לו תאריך תפוגה. אתה לא רוצה לאכול אוכל מעופש, אחרי הכל! אתה יכול למצוא אוכל כמו שאתה רגיל אם יש לך מזל, אבל אחרת אתה הולך להרוג כמה מפלצות. הם יורידו לך אוכל. אם תיתן לג'רלט להיכנס למצב רעב, חיוניותו תתחיל להתרוקן. המטר האחרון והאחרון שיש לעקוב אחריו הוא עייפות. זה מתוקן בעזרת מדיטציה, וצריך לעשות זאת במהירות. התוצאות הן הרות אסון אם לא תמשיכו בכך. אם מוט העייפות פוגע בנקודה קריטית, לא תוכל לרוץ, להתחמק, ​​לחסום, להתגלגל או לרוץ.

בסך הכל, Primal Needs נשמעת כמו דרך מצוינת להפוך את המשחק שכייפי כבר מאוד מהנה לקשה לשחק. בנוסף הוא נותן לך יכולת הפעלה מחדש למשחק שכנראה כבר זרקת אליו המון שעות. אם אתה רוצה לנסות המכשף 3, אתה יכול למצוא אותו פה .

מָקוֹר: הבריחה